تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

از شماره مجازی زمانی استفاده میشود که میخواهید بدون استفاده از یک سیمکارت حقیقی از چند خط تلفن استفاده کنید. در کوتاهترین زمان ممکن و فقط چند دقیقه میتوانید شماره مجازی خود را خریداری نمایید. کشور روسیه به واسطه سیاست قدرتمندی که در سرتاسر جهان دارد، از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. سایت ( کلیک کنید ) دارای 6 کشور با شماره مجازی های بسیار شلوغ می باشد; در ثانیه پیامک های بسیار زیادی به همه شماره مجازی های این سایت ارسال میشود که دلیل آن شلوغ بودن این سایت است.

شماره مجازی در حقیقت امکانات یک شماره واقعی را به شما میدهد اما به صورت یک سیمکارت وجود خارجی ندارد. حال که انواع شماره مجازی را شناختید، نوبت به معرفی کشورهای خارجی ارائهدهنده میرسد. شماره مجازی – ۲ndLine عنوان اپلیکیشنی برای ساخت شماره مجازی رایگان با شماره های کشور آمریکا و کانادا می باشد که برای موارد مختلفی به شدت قابل استفاده می باشد. نکته مهم: اخیرا گزارش شده که سایت پی پال کد وریفای به شماره های ساخته شده با اسکایپ ارسال نمیکند .

طبق تصویر زیر لیستی از پرچم کشورهایی که اسکایپ قادر به فروش شماره هست ازشون را به شما نمایش میدهد. اول از همه اینکه شما هم از طریق اپلیکیشن موبایل اسکایپ هم از طریق مرورگر وب (کروم، سافاری، فایرفاکس، edge ماکروسافت و … ) قادر به خرید شماره و استفاده از امکانات اسکایپ می باشید.

پیش از هر چیز شما را با تعدادی از ویژگی های تجاری خرید شماره مجازی اسکایپ آشنا می کنیم. شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که بر پایه خط تلفن نیست و با این شماره تلفنها دیگر موقعیت مکانی مطرح نیست. پس از کلیک بر روی کشور مورد نظر بلافاصله شماره ای از همان کشور منتخب شمارا پیشنهاد می دهد که با شماره 1 نشانه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید