تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

اگر به هر دلیلی میخواهید بدون استفاده از شماره اصلی خودتان با کسی تماس بگیرید، باید روشهای ساخت شماره مجازی را یاد بگیرید و در گیکیطور ما این کار را به شما یاد میدهیم. راهاندازی این برنامه در مقایسه با دیگر برنامهها و خدمات این فهرست بسیار راحت است و میتوانید به راحتی اقدام به ساخت شماره مجازی کنید.

با این حال، برخلاف گزینههای دیگر در این فهرست، این سرویس فقط برای کاربران تجاری ساخته شده است. تنها کاری که باید بکنید این است که یک شماره رایگان دائمی برای خود بسازید و هر ماه 100 دقیقه به طور رایگان از آن استفاده کنید. اگر بخواهید گزینه پولی را انتخاب کنید، 100 دقیقه اول رایگان خواهد بود اما بعد از آن باید برای استفاده بیشتر مبلغی پرداخت کنید.

اما بیشتر وبسایتها برای ساخت حساب کاربری یا ایجاد دسترسی به بعضی قابلیتها از شما میخواهند شماره خود را وارد کنید. در ادامه فهرستی از بهترین وبسایتها و اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی را به شما معرفی میکنیم که میتوانید برای اهداف شخصی یا تجاری از آنها استفاده کنید. یکی از بهترین برنامههای ساخت شماره مجازی برنامه TextPlus است که در گوگل پلی و اپ استور اپل طرفداران زیادی دارد.

همان طور که اشاره کردیم، برای خرید شماره مجازی نباید به هر شخصی اعتماد کنید و برای انجام این کار بهتر است از یکی از شرکتهای معتبر این کار را انجام دهید. در صورت نیاز می توانید از شماره مجازی کشورهای مجاز استفاده کرده و اکانت خود را در این سایت ها یا برنامه ها فعال کنید.

از آن جا که شما نیاز به مدریت شماره مجازی خود دارید، و ارسال و دریافت تماس بر روی شماره مجازی صورت می گیرد، لازم است که ثبت نام اولیه از شما صورت بگیرد. میتوانید به صورت رایگان از این برنامه ساخت شماره مجازی استفاده کنید. در حال حاضر امکان خرید شماره مجازی بیش از 180 کشور از این سایت وجود دارد و شما هیچ محدودیتی در خرید شماره مجازی مورد نظرتان نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید