تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

البته این مبلغ ها به صورت ماهیانه می باشد. هنگام انتخاب کشورها می توانید میزان مبلغ مورد نظر را مشاهده کنید و پرداخت ها را همان موقع انجام دهید. از دیگر ویژگی های این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان می توان به قابلیت استفاده از شکلک های ایموجی مختلف، امکان اضافه کردن امضای شخصی به پیامک ها، انتخاب عکس زمینه دلخواه برای محیط برنامه و … اشاره کرد. کاربرانی که با تلگرام و سرویس های خارجی خداحافظی کرده اند و می خواهند وارد پیام رسان های داخلی شوند، تمایل دارند که بیش از پیش هویت خود را پنهان و از حریم خصوصی خود بهره مند شوند.

بعد از این که ایمیل خود را وارد کردید و توسط نرم افزار تایید هویت شدید می توانید کمی صبر کنید تا اکانت پیکربندی شود. شما می توانید به طور دستی یک کد را وارد کنید یا از لیست کشورها کد مورد نظر خود را انتخاب کنید. قبل از خرید حتما چک کنید سرویسی که می خواهید از آن استفاده کنید برای شما کاربردی باشد. برای ساختن شماره دیجیتالی رایگان، ابزارهای مختلفی وجود دارد که دو نمونه از آن ها را در این مقاله معرفی کردیم.

گزینه “بعدی” را انتخاب کرده و صحت شما را تأیید میکنیم. به محض پیکر بندی شدن اکانت از شما خواسته می شود تا یک کد، وارد کنید. همانطور که می دانید از طرف کشورهای خارجی بسیاری، ایران مورد تحریم واقع شده است. با کمک این سرویس، لازم است که ابتدا کد ایالات متحده، ( کد پستی ) را وارد کنید که به صورت ۰۱۰۰۱ است.

اما برای اطمینان بیشتر ما چند سرویس را تست کرده ایم که این مشکل را به راحتی حل می کند. از معایب آن می توان به این که گزینه رایگان دائمی نیست و فقط شماره های کانادایی و ایالات متحده آمریکا پشتیبانی می شوند. به همین دلیل گاهی برای عضویت در سرویس های انان برای ما امکان پذیر نیست.

اگر مشکلی در ایجاد شماره مجازی دارید حتما در بخش نظرات به ما بگویید. برای این منظور، اغلب افرادی که در پی ساخت شماره مجازی سروش هستند، به دنبال ابزاری هستند که با آی پی ها مشکلی نداشته باشد. ۴۴ هستند. اما افرادی که به دنبال روشی برای ساختن شماره مجازی بین المللی هستند می توانند از پیش شماره های دیگری نیز استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید