تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

سپس در مرحله Choose a phone number شماره مورد نظر خود را می توانید انتخاب کنید. اما اگر نمی خواهید از ایمیل خودتان استفاده کنید می توانید وارد لینک زیر شوید و یک ایمیل موقت ۱۰ دقیقه ای ایجاد کنید تا از همین ایمیل برای ثبت نام بتوانید استفاده کنید. ابتدا اپلیکیشن TextNow رو با استفاده از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

ابتدا لینک زیر را کلیک کرده و نرم افزار را از گوگل پلی دانلود کنید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید. در این موارد نیز خرید شماره مجازی خارجی مشکل را حل کرده و ثبت نام شما با موفقیت انجام میشود. پس از وارد شدن به سایت به صورت خودکار و بدون ثبت نام یک ایمیل برای شما ایجاد خواهد شد و هر ایمیلی به این آدرس ایمیل ارسال شود می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

گاها بعضی از کاربران ازعدم دریافت کد فعالسازی این برنامه شکایت دارند، ولی با تغییر شماره ثبت نامی می توانید موفق به دریافت کد فعالسازی شوید. همچنین تنوع این شماره چندان بالا نیست و نمیتوان از کشورهای مختلف شماره دریافت کرد. پس از خرید ، کاربران می توانند شماره تماس را با دوستان ، خانواده و سایر مخاطبین برای برقراری و دریافت تماس به اشتراک بگذارند. حال باید نرم افزار به درستی نصب شده باشد.

پس از اتمام دانلود مراحل نصب را پشت سر بگذارید. بعد از مرحله دانلود و نصب، میتوانید به راحتی با وارد کردن آی دی و پسورد یک اکانت برای خود داشته باشید. نکته: با ساخت رایگان شماره تلفن مجازی از طریق برنامه TextNow قادر به برقرار تماس و ارسال پیامک رایگان با ساکنین کانادا و آمریکا هم خواهید بود؛ همچنین تماسهای دریافتی شماره مجازی شما هم هزینهای رو براتون به همراه نداره. Google Voice روی کامپیوتر و از طریق برنامه تلفن همراه کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید