خرید شماره مجازی ارزان واتساپ

همان طور که می دانید خرید شماره مجازی راحت ترین و امن ترین راه برای فعالسازی اکانت های مختلف شبکه های اجتماعی، پیامرسان ها و همچنین سایت هایی است که برای ثبت نام نیاز به تایید شماره تلفن دارند. 10- بعد از تایید پیش کد منطقه تصویر زیر نمایان می شود که میتوانید یک شماره را به دلخواه انتخاب کنید و از آن استفاده کنید! زمانی که از این شماره ها استفاده می کنید، شما می توانید بدون محدودیت مکانی اقدام به برقراری و دریافت تماس کنید.

شماره شما آماده است و می توانید با ورود این شماره در تلگرام درخواست کد دهید و سپس تا انتهای ثانیه شمار صبر کنید تا درخواست کد صوتی صادر شود و کد را برای شما بخواند. اینکه چگونه می توانید یک شماره مجازی را ایجاد کنید و با آن وارد حساب کاربری خود در تلگرام شوید موضوعی است که در این مطلب می خوانید.

ایرانیان توسط این کمپانی بلاک هستند و برای افتتاح حساب در آن نیازمند ساخت شماره مجازی برای پی پال میباشند. برای ساخت و ایجاد شماره مجازی راه های مختلفی وجود دارد. کافی است به وب سایت آن ها مراجعه کنید و از بین لیست جامعی که در آن، تمامی کشور ها را می توان دید شماره مجازی مخصوص به هر کشور را دریافت کنید. در معرفی بهترین سایت های خرید شماره مجازی به سایتی اشاره کردیم که میتواند با قیمت های بسیار کم شماره مجازی هر کشوری را در اختیارتان قرار دهد. شما با خرید شماره مجازی اپل آیدی، در واقع خود را به عنوان یک کاربر خارجی به اپل آیدی معرفی میکنید؛ چراکه سرویس شماره مجازی، متعلق به یکی از کشورهای خارجی است که شما میتوانید آن کشور را انتخاب کنید.

شاید شما هم جزء کسانی باشید که تمایل به داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی با شماره مجازی دارند. بسیاری از کاربران به دنبال شماره های مجازی رایگان هستند که بتوانند بدون صرف هزینه ای یک شماره برای خود داشته باشند. این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان یعنی برنامه شماره مجازی textnow امکانات بینظیری در اختیار کاربران خود قرار میدهد که سادهترین خصوصیت آن رایگان بودن امکانات آن است.

این برنامه فقط ۵ روز رایگان است و پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید و با استفاده از این اپلیکیشن به دوستان خود پیام دهید و یا یا آن ها تماس بگیرید. در این آموزش ما روش ساخت اکانت را به شما آموزش می دهیم. سعی شده شماره های تهییه شده از سورس معتبر بوده و بالاترین کیفیت موجود بازار را داشته باشد ، بنابراین تا زمانی که از اکانت خارج نشده اید ، شماره ها در اختیار شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید