خرید شماره مجازی ارزان واتساپ

معمولا برای ایجاد شمارههای مجازی از وبسایت و برنامههای تلفن همراه استفاده میشود. توجه داشته باشید که این برنامه به صورت رایگان عرضه میشود اما ممکن است استفاده از برخی از سرویسهای آن نیاز به پرداخت درون برنامهای داشته باشد. برنامه Smart Call. کم حجمترین برنامه در نوع خود در زمینه ساخت شماره مجازی رایگان است.

شروع میشود و در منوی کناری برنامه نیز قابل مشاهده خواهد بود. برای کسب وکارهای که در فضای بین المللی فعالیت میکنند استفاده از شماره تلفن کشور هدف با استفاده از ایجاد شمارهمجازی بسیار مفید است و به نوعی باعث افزایش اعتبار آن کسب وکار در کشور هدف میشود. با فعال کردن شماره تلفن های مجازی برای تجارت خود این تصور را ایجاد کنید.

از نسخه های پولی استفاده کنید .در این صورت شماره ای برای همیشه به شما اختصاص می گیرد. خوشبختانه این نرم افزار ها بر روی بیشتر پلتفرم ها ساخته شده اند.پس از ثبت نام در نسخه وب و یا اپلیکیشن، یک شماره مجازی در اختیار شما قرار می گیرد. پس از ایجاد حساب باید کد منطقه را وارد کنید. البته اگر میخواهید چنین شمارهای به اعتبار کسب و کار شما کمک کند، باید کسی باشد که بتواند خیلی راحت به مشتریان کانادایی یا آمریکایی ارتباط برقرار کند. Talk2 برای ثبتنام به شماره تلفن شما نیاز خواهد داشت. شماره مجازی در واقع یک شماره بر پایه خط تلفن نیست.

در حال حاضر سیاست جهانی به گونهای است که همه کشورها تمایل دارند که خط تلفن ثابت را به گونهای از میان بردارند و شماره مجازی را جایگزین آن کنند. البته برای برقراری تماس و ارسال پیامک با این شماره باید اکانت موجود در Talk2 را شارژ نمایید ولی در مواردی مثل ثبت نام که فقط نیازمند دریافت کد است نیازی به این کار نیست. سریعاً توسط کمپانیهای بزرگ از جمله تلگرام، واتساپ و… فیلتر و مسدود میشوند تا کاربر غیر واقعی ثبت نام نکند ضمن اینکه این شمارهها داری مدت زمانی بوده و باید همیشه از زمان انقضای شماره مجازی خود اطلاع داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید