خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

امروزه بسیاری از مدیران باتجربه و هوشمند، از شماره مجازی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان خود استفاده میکنند. با استفاده از شمارهمجازی ایجاد شده توسط این سایت میتوان به راحتی از پست صوتی برای ارتباط با مشتریان استفاده کرد. برای درک بهتر چگونگی استفاده از این سایت بیایید از یک مثال عملی استفاده کنیم. بنابراین، اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید با مخاطبان خود در کشورهای دیگر در ارتباط باشید، بهتر است با شماره تلفنی که متعلق به همان کشور است این ارتباط را برقرار کنید. اگر صاحب یک کسبوکار هستید و دوست دارید که برای کاربران خودتان اس ام اس ارسال کنید میتوانید با مراجعه به مقاله ارسال پیامک به کاربران در ووکامرس این کار را شروع کنید.

ما در آریاپی با در اختیار داشتن کارشناسان باتجریه و مجرب در این زمینه بستری را فراهم کردهایم تا خرید شماره مجازی برای شما به راحتی و با امنیت بسیار بالا انجام شود. شما یکی از شمارههای داخل سایت را انتخاب کرده و سپس در پیامرسان واتساپ آن را وارد میکنید.

حالا شما قادرید پیامک دریافت شده را با کلیک بر روی دکمه Read SMS مشاهده کنید و آن را در واتساپ تایپ نمایید. اگر قصد ایجاد حسابی در پیامرسانها یا شبکههای اجتماعی مثل تلگرام ، واتساپ یا غیره را دارید و میخواهید یک شماره خارجی داشته باشید، اپلیکیشن Talk2 یکی از بهترین گزینههای روی میز است. از طرفی با استفاده شماره مجازی میتوانید در شبکههای مجازی از جمله تلگرام هم عضو شوید و یک حساب کاربری برای کسب و کار یا سایر کارهای خودتان ایجاد کنید. میخواهید یک حساب در شبکههای اجتماعی ایجاد کنید؟ برای مثال، زمانی که میخواهید هر بخش از کسب و کارتان به یک شماره تلفن متصل شوند و به عبارتی هر بخش شماره تلفن مجزایی داشته باشد، میتوانید از شماره مجازی استفاده کنید.

اگر میخواهید امنیت شماره دوم شما تامین شود، باید کمی سر کیسه را شل کنید و مبلغی را ماهانه برای دریافت شماره مجازی متحمل شوید. این کار برای آن است که شبکه اجتماعی مورد نظر، متوجه متفاوت بودن آیپی شما و شماره تلفن ثبت شده، نشود. یک شماره مجازی دریافت کنید و به کسب و کار خود هویت تجاری منحصر به فردی بدهید و تجارت خود را در سطح جهانی پیش ببرید. کار به همین راحتی انجام میشود. همانطور که گفتیم در گوگلپلی و اپاستور، چندین و چند اپلیکیشن مختلف وجود دارند که میشود با آنها شماره مجازی ساخت. در طول مراحل ثبت نام شما باید نام ایمیل و شماره تماس اصلی خود را مشخص کنید و سپس شماره مجازی شما ساخته میشود.

یکی از نکات منفی این است که سرویسهای ارائهدهنده میتوانند مالکیت شماره شما را به شخص دیگری در همان زمان واگذار کنند. با استفاده از اپلیکیشن phone میتوان گروهها مورد نظر را ایجاد کرد. اگر پس از آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 و استفاده از آن در شبکه های مختلف قصد حذف اکانت خود را داشتید، به مقاله های زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید