خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

استفاده از این نرم افزار های ساخت شماره مجازی، نه تنها حریم خصوصی کاربر را حفظ نمی کند، بلکه اجازه دسترسی به حساب تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را به هزاران نفر دیگر هم می دهد. خوشبختانه در حال حاضر میتوان شماره مجازی تمامی این نرمافزارها را به سادگی خریداری کرد و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

توجه داسته باشید بخش دریافت تماس ESIAtalk نیز برای بعضی گوشی ها غیر فعال است؛ با این حال بخش اصلی، یعنی صندوق ورودی (Inbox) آن بدون هیچ مسئله ای آماده کار خواهد بود و می توانید از آن بهره ببرید. نحوه کار این برنامه های به این صورت است که این برنامه ها تعداد نسبتا زیادی شماره تلفن همراه در اختیار خود دارند و آن ها را به صورت اشتراکی به کاربران خود اختصاص می دهند.

در این صورت می توانید با مخفی ماندن هویت تان اقدام به فعالیت در بستر واتساپ نمایید. است. ثبت نام در این برنامه مشابه برنامه های قبل بوده و در سرانجام یک شماره مجازی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. اگر میخواهید امنیت شماره دوم شما تامین شود، باید کمی سر کیسه را شل کنید و مبلغی را ماهانه برای دریافت شماره مجازی متحمل شوید.

دریافت شماره مجازی آنلاین برای تلگرام ، اینستاگرام و.. حالا شهر و کد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و گزینه Get A Custom Number را تپ کنید تا شماره مجازی خود را دریافت کنید. ساخت شماره مجازی رایگان برای اینستاگرام و.. برنامه Talk2 یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی تلگرام است که نسبت به برنامه های دیگر عملکرد بهتری داشته و تقریباً در تمام وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و..

دیدگاهتان را بنویسید