خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

این برنامه هم یکی دیگر از برنامههای عالی و رایگانی است که با آن میشود به صورت رایگان شماره مجازی ساخت و از آن استفاده کرد. با داشتن این شماره تلفن خواهید توانست یک حساب مستقل و امن در آن کشور باز کرده و از حساب پی پال بهره مند شوید. در خط بعدی نیز باید سن و جنسیت خود را وارد کنید. البته میتوانید از شمارههای مجازی برای ایجاد حسابهای نهچندان مهم نیز بهره بگیرید.

با این برنامه میتوانید کنفرانسهای صوتی نیز داشته باشید و تماس خود را به هر دستگاهی که انتخاب کردهاید، منتقل کنید. این برنامه هم مانند برنامه های قبلی نیاز به هیچگونه سیم کارتی ندارد و با استفاده از AT&T و Verison هر پیششمارهای که دوست دارید، انتخاب کنید. شماره های مجازی جدید وابسته به فضای ابری هستند و این امکان را برای شما فراهم میکند تا تماس ها و پیام هایتان را از تلفن خود دریافت کنید.

کافیست Talk2 را بر روی دستگاه اندرویدی یا iOS خود نصب کنید و با شماره واقعیتان اقدام به ثبتنام نمایید. حالا شما قادرید پیامک دریافت شده را با کلیک بر روی دکمه Read SMS مشاهده کنید و آن را در واتساپ تایپ نمایید. اگر قصد ایجاد حسابی در پیامرسانها یا شبکههای اجتماعی مثل تلگرام ، واتساپ یا غیره را دارید و میخواهید یک شماره خارجی داشته باشید، اپلیکیشن Talk2 یکی از بهترین گزینههای روی میز است. یکی از نکات منفی این است که سرویسهای ارائهدهنده میتوانند مالکیت شماره شما را به شخص دیگری در همان زمان واگذار کنند.

در نتیجه ما به شما سایت Receive Free SMS را پیشنهاد میکنیم. پس توصیه میکنیم تا جایی که ممکن است از شمارههای مجازی رایگان بهصورت موقت استفاده کنید. در این مورد خاص باید یادآور شویم که استفاده از شماره مجازی رایگان هیچگونه امنیتی ندارد و ممکن است مشکلات زیادی برای شما به وجود آورد. با وجود اینکه خرید شماره مجازی تمام کشور ها از جمله انگلیس و آمریکا ممکن است، اما کاربران ارزش زیادی برای خرید شماره مجازی کشور فرانسه قائل هستند. شما یکی از شمارههای داخل سایت را انتخاب کرده و سپس در پیامرسان واتساپ آن را وارد میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید