خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

این یک برنامه پرداختی است که با تهیه شماره مجازی از حدود ۴۰ کشور به کاربران کمک می کند. هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ توجه داشته باشید برای هر سرویس و شماره فقط و فقط یک بار کد فعال سازی دریافت می شود و در صورت خروج از اکانت به هیچ وجه کاری از مجموعه نامبرفور ساخته نیست .

این برنامه فقط برای سیستمعامل اندروید به بازار عرضه شده. وقتی کد تأیید را در برنامه وارد کردید و وارد برنامه شدید میتوانید به صورت کاملاً رایگان شماره مجازی خودتان را بسازید و از این شماره در جهت رسیدن به اهداف خودتان استفاده کنید. پس از استفاده از شماره مجازی پیامی برای من آمد مبنی بر اینکه شما ورود غیر مجاز دارید و به زودی شماره شما مسدود می شود، چه باید کنم؟

شمارههای فیک چندان هم بیضرر نیستند و افراد سودجو برای آزار و اذیت کلامی و … از آنها استفاده میکنند. اگر بعد از سرچ شماره در گوگل به یک شرکت یا شخص برخوردید، شماره واقعی است. پس شما میتوانید با ساخت یک شماره مجازی و معرفی آن به مشتریان به عنوان یک کسب و کار بین المللی راه اعتماد سازی برای مشتریان خود را راحت تر کنید.

درواقع این شمارهها آنلاین بوده و میتوان در تمامی شبکههای اجتماعی و پیامرسانها به مدد آنها حساب کاربری ایجاد کرد که برای فعالیت افراد هیچ محدودیتی را نسبت به شمارههای واقعی ایجاد نمیکنند. در صورتی که تمایل دارید از این برنامه ارزشمند استفاده کنید، کافی آن را روی گوشی هوشمند خود نصب و راهاندازی کنید.

جالب است بدانید که بسیاری از کسبوکارهای بزرگ و بینالمللی بهجای خرید خط تلفن ثابت، از شماره مجازی استفاده میکنند. مزیت مهمی که ساخت شماره مجازی برای شما به همراه دارد، راهاندازی آسان و سریع است. روشهای مختلفی برای شناسایی این شمارههای فیک وجود دارند. اکثریت مردم این کشور مسلمان بوده و فرهنگی آمیخته با فرهنگ اسلامی دارند. کار با این برنامه بسیار آسان است. اقدام به دریافت شماره با هزینه بسیار کم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید