خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

این اپلیکیشن ها عموما شماره های تولید شده خود را پس از گذشت ۴۸ یا ۷۲ ساعت از بین برده و آن را با شماره های جدید جایگزین میکنند. دانلود 2ndLine جدید موضوعی است که هم اکنون در آن هستید. پس اگر بخواهید دوباره با شماره قبلی به محیط تلگرام log in کنید احتمالا امکان آن را نخواهید داشت. البته در همین پنجره می توانید شماره کامل خود را مشاهده کنید.

در خط دوم هم باید آدرس ایمیل واقعی خود را تایپ کنید. حالا باید در برنامه ثبت نام کنید، برای ثبت نام از شما فقط درخواست یک ایمیل را دارد که می توانید از ایمیل خود در ثبت نام استفاده کنید. کلیک- برای ساخت شماره مجازی روش های مختلفی وجود دارد. امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

در این صورت نه تنها اطلاعات خود را برای هیچ نرم افزاری ارسال نخواهید کرد، بلکه میتوانید به صورت کاملا ناشناس در فضای تلگرام حضور داشته باشید بدون آنکی کسی شما را بشناسد. پس از گذشت مرحله بعد حال باید یک حساب کاربری در این نرم افزار بسازید. پس از نصب وارد محیط نرم افزار شوید. ابتدا لینک زیر را کلیک کرده و نرم افزار را از گوگل پلی دانلود کنید. اگر در صفحه اصلی نرم افزار روی علامت سه خط کلیک کنید ≡ یک شماره را خواهید دید که همان شماره مجازی شماست.

پس از فشردن گزینه next یک پیام ازسمت شرکت این نرم افزار ارسال خواهد شد که حاوی یک کد ۶ رقمی است. پس از اینکه کد را در محل مورد نظر وارد کردید وارد محیط اصلی نرم افزار خواهید شد. مبرهن است که ایجاد اکانت در پیامرسان واتساپ به اندازه تلگرام و پی پال سخت نیست و میتوان در عرض چند دقیقه، یک اکانت شخصی در این نرم افزار ایجاد کرد.

بعد از این که ایمیل خودتون رو وارد کردید و توسط نرم افزار تایید هویت شدید، میتونید کمی صبر کنید تا اکانت پیکربندی بشه. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش روش های مختلف ساخت شماره مجازی برای تلگرام و سایر برنامه ها پرداختیم. برای ثبت نام در این برنامه نیازمند وارد کردن شماره اصلی خود و ارائه کد فعال سازی خواهید بود. برای اینکه بتوانید یک شماره مجازی ایجاد کنید سپس از آن برای ثبت نام در برنامه تلگرام استفاده کنید باید در ابتدا باید برنامه TextNow را دانلود کنید و در گوشی خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید