خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

مزیت مهمی که ساخت شماره مجازی برای شما به همراه دارد، راه اندازی آسان و سریع است. بسیاری از برنامهها شماره شخصی شما را به کاربران خود نمایش میدهند و این قطعاً چیزیست که شما دوست نخواهید داشت. توجه داشته باشید که برای این نوع شماره میتوان از منشی طتلفنی، تلفن گویا و قابلیت ضبط صدا هم استفاده کرد و در این زمینه هم هیچ محدودیتی نخواهید داشت. 5. با استفاده از شمارههای این برنامه میتوانید در رسانههای مجازی هم فعالیت کنید.

در واقع میخواهیم بدانیم که چگونه میشود از این شماره مجازی در رسانههای اجتماعی مثل اینستاگرام بهره جست؟ در واقع این شماره یک شماره کاملاً واقعی است که برای استفاده از تنها به اینترنت نیاز خواهید داشت. سومین اپلیکیشنی که به شما کمک میکند شماره مجازی را به صورت کاملاً رایگان بسازید و از آن استفاده کنید، برنامه Text Free & Call Free است. بدون هیچ محدودیتی میتوانید اکانت مجازی بسازید و در اپلیکیشن ها اقدام به تبلیغات کنید.استفاده درزمانی که امکان استفاده از شماره شخصیتان وجود ندارد. این برنامه آدرس ایمیل شما را دریافت میکند، کد تأیید را برای شما میفرستد و در گام آخر میتوانید به صورت کاملاً رایگان شماره مجازی خود را بسازید.

استفاده از چند اکانت: وقتی شما برای ارتباط با دیگران به اکانتی به غیر از اکانت خود نیاز داشته باشید میتوانید از شماره مجازی رایگان استفاده کنید. از این شماره مجازی برای فعال سازی حساب تلگرام، واتس اپ، وریفای کردن حساب های پی پل، بایننس و … میتوانید استفاده کنید. دقت کنید که برای textNow دو نسخه قدیم و جدید وجود دارد در نسخه قدیمی برای ایجاد حساب کاربری نیاز به وارد کردن شماره تلفن بود اما در نسخه جدید روال کمی تغییر کرده است.

همانطور که میدانید هنگام ثبتنام در اپلیکیشنهای پیامرسان و شبکههای اجتماعی موبایل مثل WhatsApp و Telegram، باید از شماره تلفن خود به عنوان شناسه برای ثبتنام و ورود استفاده کنید. ویروس کرونا با ورود خود به جهان و زندگی بشر شرکتها را وادار کرد که با کارکنان خود به صورت دورکاری همکاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید