خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

توجه داسته باشید بخش دریافت تماس ESIAtalk نیز برای بعضی گوشی ها غیر فعال است؛ با این حال بخش اصلی، یعنی صندوق ورودی (Inbox) آن بدون هیچ مسئله ای آماده کار خواهد بود و می توانید از آن بهره ببرید. ساخت شماره مجازی با استفاده از برنامههایی که در بازار وجود دارد، کار را آسان کرده است و به ما کمک میکند تا با استفاده از آن بدون هیچ هزینهای با حفظ حریم خصوصی با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنیم. استفاده از این نرم افزار های ساخت شماره مجازی، نه تنها حریم خصوصی کاربر را حفظ نمی کند، بلکه اجازه دسترسی به حساب تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را به هزاران نفر دیگر هم می دهد.

برنامه Talk2 یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی تلگرام است که نسبت به برنامه های دیگر عملکرد بهتری داشته و تقریباً در تمام وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و.. در نهایت، تلگرام به دلیل امنیت فوق العاده ای که دارد، شماره هایی که به طور مکرر در دستگاه های متعدد استفاده می شوند را می بندد و دیگر اجازه استفاده از این شماره مجازی را به شما نمی دهد. ابتدا اپلیکیشن TextNow رو با استفاده از لینک های زیر دانلود و نصب کنید. برای استفاده از این خدمات این برنامه هم کافیست آن را نصب کنید و بعد از ثبت شماره همراه خود پیامک کد فعالسازی را دریافت کنید وبعد از تکمیل اطلاعات شماره مجازی رایگان خود را دریافت کنید.

در ادامه چند مورد از اپلیکیشنهای مناسب برای ساخت شماره مجازی رایگان معرفی شده است که پس از نصب برنامه میتوانید خیلی راحت و آسان از خدمات برنامه استفاده کنید. برای ساخت شماره مجازی رایگان توسط برنامه Textnow ابتدا برنامه را دانلود کنید و با استفاده از اکانت فیس بوک خود مرحله ثبت نام برای شماره مجازی را طی کنید. پس از نصب، اپلیکیشن TextNow رو اجرا کنید.

از طرفی این شمارهها تاریخ انقضا دارند و ممکن است پس از مدتی از کار بیفتند یا عوض شوند. آیا همه آنها کارایی یکسانی دارند؟ نحوه کار این برنامه های به این صورت است که این برنامه ها تعداد نسبتا زیادی شماره تلفن همراه در اختیار خود دارند و آن ها را به صورت اشتراکی به کاربران خود اختصاص می دهند. پاسخ این است که با استفاده از اپلیکیشن های زیر میتوانید شماره مجازی دلخواه خود را بسازید و از آن استفاده نمایید. یکی از راه های ایجاد شماره های مجازی رایگان آمریکا، روسیه و..

دیدگاهتان را بنویسید