خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

سایت ( کلیک کنید ) تعدادی شماره عمومی از کشورهای مختلف مانند ( روسیه، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، اسپانیا، بلژیک، سوئد و … ) ارائه می دهد. همچنین توجه داشته باشید که قابلیت تمدید این شمارهها وجود دارد و میتوان شمارههای اجارهای را از اپراتورهای مخابراتی روسیه، قزاقستان، اوکراین، لتونی، استونی، انگلستان، یونان و… دریافت کرد. در واقع چیزی که تحت عنوان شماره مجازی ایرانی وجود دارد، به صورت اکانت آماده تلگرام و بعضا واتساپ فروخته میشود.

شاید از خودتان بپرسید که آیا امکان خرید شماره مجازی برای استفاده در تمامی شبکههای اجتماعی وجود دارد؟ آیا می توانم هر روز اقدام به اخذ شماره مجازی تلگرام داشته باشم؟ به هنگام دایورت آیا شنونده متوجه این موضوع میشود؟ این هم بدانید که محبوبیت شمارههای مجازی یک کشور واحد نسبت به شمارههایی که در چند کشور قرار دارند بیشتر است. نامبرلند به عنوان حرفهایترین و ارزانترین پنل شماره مجازی شناخته میشود که شماره عادی، شماره اجارهای و شماره دائمی را در اختیار کاربران قرار میدهد.

ویژگی انتقال تماس به شما امکان میدهد تا یک تماس متصل را از شماره تلفن خود به خطوط یکی از اعضای تیم هدایت کنید. تا این احساس را در افراد ایجاد کند که این شرکت در نیویورک واقع شده است. با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید بهراحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید. نکته مهم اینکه برای استفاده از شماره مجازی برای تماس یا پیام دادن نیاز است که شماره در برنامه talk2 شارژ شود.

بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی بابت برقراری تماس بین کشوری. بنابراین میتوانید بدون هیچگونه نگرانی از این پنل کاربردی شماره مجازی خریداری کرده و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید. کار با این برنامه در تمامی مراحل کاملاً رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینهای نیست. برای ساخت شماره مجازی در این برنامه ابتدا مراحل ثبتنام را کامل کنید و سپس در صفحه جدید Area cod یا کد کشور مورد نظر را وارد نمایید.

سپس شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد فعالسازی برایتان ارسال شود. احتمالا تا پیش از این، از برنامههای ساخت شماره مجازی استفاده کردهاید. پیش از این، هر خانوار شمارهای مانند این را داشت – اما امروزه عمدتا مشاغل محلی از این نوع شمارهها استفاده میکنند. این شماره تلفن مانند شماره همراههای رایج عمل میکند و از آن برای دریافت و ارسال تماس یا پیامک استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید