خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

همچنین میتوانید تماسهای دریافتی را به هر شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت دلخواه در سراسر جهان ارسال کنید. Grasshopper یک اپلیکیشن شماره مجازی است که یک راه حل ارتباطی آسان برای مشاغل کوچک را فراهم میکند. در ادامه ما لیستی از بهترین اپلیکیشنهای مخصوص شماره تلفن مجازی را برایتان آماده کردهایم که با ویژگیهای محبوب و ارائه لینک وب سایتهای مختلف، میتوانند امکانات خود را در اختیار کاربران قرار دهند. این برنامه ها در برابر کاربران زیادی که دارند تعداد شماره محدودی دارند و شماره های مجازی را به صورت موقت در اختیار کاربران قرار می دهند. همانطور که گفتیم در گوگلپلی و اپاستور، چندین و چند اپلیکیشن مختلف وجود دارند که میشود با آنها شماره مجازی ساخت.

برنامههای کاری از ۱۰ دلار در ماه برای هر کاربر شروع میشود. برای استفاده از این سایت کافیست ادرس ایمیلتان و شماره اصلی خود را وارد کنید و پروسه ثبت نام را پشت سر بگذارید و شماره مجازی انگلستان را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. بدین ترتیب مشتریان می توانند با در اختیار داشتن هر یک از کارتهای بانکی عضو شتاب، رمز دوم کارت و نیز شماره قرارداد تسهیلات (یا شماره کارت مجازی متصل به تسهیلات)، اقساط تسهیلات بانک ملت را پرداخت نمایند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک آدرس ایمیل به خودی خود نمی تواند باعث ردیابی موقعیت شخص شود.

خبرگزاری مهر: مرکز مدیریت عملیات رخدادهای رایانهای در مورد مضرات استفاده ناآگاهانه از نرمافزارهای شماره مجازی برای ثبتنام و نیز نرمافزارهای شخص سوم برای استفاده از سرویس تلگرام، هشدار داد. این لیست شامل نرمافزارهای منبع باز و دربردارنده هزینه خواهد بود. این برنامه یک شماره تلفن حرفهای را در اختیار شما قرار میدهد که قابل استفاده از گوشیهای همراه یا تلفن ثابت خواهد بود. چه زمانی مجدد میتوانم پیج خود را پرایویت کنم؟

امروزه بسیاری از مدیران باتجربه و هوشمند، از شماره مجازی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان خود استفاده میکنند. بعد از مدتی استفاده از شماره آن شماره از شما سلب میشود و در اختیار بقیه کاربران قرار می گیرد. مسلما کاربر بعد ازدریافت شماره اکانت برنامه های مختلف نظیر تلگرام , واتساپ , وایبر , اینستاگرام و… را نصب میکند و اطلاعات شما برای کاربر جدید نمایش داده میشود.

یکی دیگر از برنامه های موجود در بازار برنامه SmartCall است که میتوان با استفاده از این برنامه شماره مجازی کشور اندونزی را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد. فرض می کنیم که شما می خواهید با یکی از افرادی که در خارج از ایران سکونت دارند، تماس تلفنی و تصویری داشته باشید. در این قسمت شما می توانید یکی از دو کشور آمریکا و سریلانکا را برای ساخت شماره مجازی تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید