خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

مزیت بزرگ TextNow نسبت به smartcall این است که نیازی به شماره تلفن واقعی ندارد و می توان با استفاده از هر ایمیل، یک شماره مجازی رایگان از آن دریافت کرد. سایت ( کلیک کنید ) دارای 6 کشور با شماره مجازی های بسیار شلوغ می باشد; در ثانیه پیامک های بسیار زیادی به همه شماره مجازی های این سایت ارسال میشود که دلیل آن شلوغ بودن این سایت است. برخی از مشتریان در صورتی با شماره همراه با آنها تماس بگیرید تمایلی به اعتماد کردن به شما ندارند و به صورت ناخودآگاه شمارهای را معتبر میدانند که دارای پیششماره تلفن ثابت باشد.

اما اگر این شماره واقعی شما باشد که می خواهید یک عمر با آن تماس بگیرید و پیام دهید، اگر یک روز دچار مشکل شد قطعا باید آن را بیرون بیندازید و یک سیم کارت جدید خریداری کنید. در صورتی که شما هم با این خطاها رو به رو شدید پیشنهاد می کنیم روش های دیگر ساخت شماره مجازی را امتحان کنید.

اما برای گرفتن شماره مجازی با استفاده از این نرم افزار نیاز به شماره واقعی شما و کد تاییدیه می باشد. مرحله ی آخر برای تایید ربات نبودن شما می باشد که برای برخی از کاربران به درستی عمل نکرده و تصویر زیر نمایش داده می شود. قبل از شروع آموزش توجه داشته باشید که برای انجام هر کاری با استفاده از این اپلیکیشن از جمله ثبت نام یا دریافت پیامک، حتما باید به اینترنت متصل باشید. این اپلیکیشن یکی از برنامههای خوب برای ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا به صورت کاملاً رایگان است.

بله. اما در زمان ثبتنام و به کلی برای استفاده از آن سرویسها مثل پیامرسانها و شبکههای اجتماعی دیگر، آیپی خود را به کشور آمریکا تغییر دهید و حتماً GPS دستگاه خود را خاموش کنید. واتساپ با وجود اینکه مشکلات و نقصهای بسیار زیادی دارد، همچنان به عنوان یکی از مشهورترین و محبوبترین شبکههای اجتماعی در جهان شناخته میشود.

این برنامه نیز با استفاده از اینترنت به صورت رایگان، یک شماره مجازی بدون داشتن سیمکارت در اختیار شما قرار میدهد تا پیام بفرستید یا دریافت کنید. ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که از یک یا چند شماره مجازی رایگان برای ورود به تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری استفاده کنید. توجه داشته باشید که این برنامه به صورت رایگان عرضه میشود اما ممکن است استفاده از برخی از سرویسهای آن نیاز به پرداخت درون برنامهای داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید