خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

ضمناً اگر فردی شماره شخصی شما را داشته باشد میتواند از طریق آن شماره به تمامی اکانتهای شبکههای مجازی شما نیز دسترسی داشته باشد. میخواهید یک حساب در شبکههای اجتماعی ایجاد کنید؟ همچنین به کمک این برنامه میتوانید از شماره مجازی برای ایجاد حساب در پیامرسانها و شبکههای اجتماعی بهره بگیرید.

شمارههای مجازی با سرویسهای هرکدام از کشورها در ارتباط هستند و میتوان برای تمامی کشورها شماره مجازی ساخت. بیدردسرترین روشی که برای ساخت شماره مجازی تلگرام و سایر برنامه ها پیش رویتان قرار دارد، خرید شماره مجازی میباشد. در صفحه اصلی، شمارههای مختلفی در اختیارتان قرار گرفته است و میتوانید هر کدام را که دوست داشتید انتخاب کنید.

در این مرحله پس از انتخاب کشور، شماره مجازی برایتان ایجاد میشود. با استفاده از این سایت مثل آب خوردن صاحب یک شماره مجازی رایگان خواهید شد. کافیست شماره واقعی خودتان را وارد کنید و بعد از دریافت کد، وارد اپلیکیشن شوید. قبل از شروع آموزش توجه داشته باشید که برای انجام هر کاری با استفاده از این اپلیکیشن از جمله ثبت نام یا دریافت پیامک، حتما باید به اینترنت متصل باشید.

در نهایت باید بگوییم که این برنامه به کاربران خود این امکان را فراهم میکند که از طریق ایمیل خود، یک فاکس بهعنوان پیوست و با فرمت PDF ارسال کنند. با استفاده از این برنامه امکان اشتراک گذاری فایلها به صورت آنلاین فراهم است. سایتی ساده و کارآمد که امکان دریافت پیامک را به شما میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید