خرید شماره مجازی ارزان ( 200 کشور + 1000 سرویس) – تحویل فوری

شماره های مجازی “سایت ما” سرعت بسیار بالایی برای دریافت پیامک داشته و احتمال این که پس از استفاده از آن ها اکانت شما با مشکل روبرو شود تقریبا صفر درصد است! یکی از پرتنوع ترین سایت های ایرانی است که صدها شماره مجازی اختصاصی را با قیمت های عالی برای فروش عرضه کرده است.

اما ساخت شماره مجازی یکی از دغدغههایی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه میشوند. همچنین نامبرلند دارای قابلیت همکاری در فروش است و افرادی که تمایل به همکاری در فروش شماره مجازی دارند، میتوانند با نامبرلند همکاری کنند. بعضی از افراد تمایل ندارند موقع ثبت نام در برنامههای مختلف شماره اصلی خود را وارد کنند یا مجبورند چند اکانت مختلف در برنامههای متفاوت داشته باشند، به همین دلیل از شمارههای مجازی استفاده میکنند تا هویت اصلیشان حفظ شود.

با خرید شماره های مجازی دریافت پیامک و ارسال پیامک از طریق پنل کاربری شما در وب سایت و دریافت تماس شما روی شماره همراه ایران شما می باشد. نامبرلند یکی از حرفهایترین سایتهای فروش شماره مجازی است و خدمات منحصر به فردی را در این زمینه ارائه میکند. درست است که این شماره ثابت است ولی از آنجا که با اپلیکیشن ساخته میشود و مبتنی بر اینترنت است، میتوانید همه جا به آن دسترسی داشته باشید. تحقیقات نشان میدهند تعداد افرادی که به استفاده از شمارههای فیک روی میآورند، روزبهروز در حال افزایش است.

این تماس در خطوط بین المللی بصورت مستقیم و در خطوط عادی در سرویس های اینترنتی و پیامرسان هایی مثل واتساپ مقدور می باشد. این برنامه از اینترنت شما برای برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده میکند. تمامی شماره های ارائه شده در “سایت ما” ریپورت نبوده و برای دریافت و ارسال پیامک سریع ترین حالت را دارا می باشند. اگر قصد خرید شماره مجازی را دارید تا در این شبکههای اجتماعی و پیامرسانها حضور یابید، باید شماره مجازی مخصوص آن نرم افزار را بخرید. شماره مجازی یک خط یا بهتر است بگوییم یک سیم کارت غیر واقعی و غیر فیزیکی است که امکانات یک شماره واقعی را بدون آن که قطعه فیزیکی در اختیارتان باشد به شما می دهد.

امروزه بکارگیری این شماره ها بسیار رایج بوده و چون تعرفه کمی دارند، در حال حاضر بهترین شماره تلفن برای ارتباط با خارج از کشور می باشند. برای خرید شماره مجازی واتساپ کافی است از لیست کشورهای موجود در سایت یکی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. شماره مجازی یکی از پر استفاده ترین خدمات مجازی میباشد که در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. ما در این مطلب چندتا از راههای موجود را بررسی کردیم و سایت هایی که برای ساخت این شماره هابه آنها نیاز پیدا خواهید کرد را به شما معرفتی فرمودیم. بدون اینکه به مکانی فیزیکی متصل شوید، می توانید در هر مکان، هر زمان و با دستگاه دلخواه خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید