خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها

حال اگر یک کارمند برای انجام کارهایش نیاز به تلفن شرکت داشته باشد، شماره مجازی میتواند بهترین راهکار ممکن برای حل این مسئله باشد. Google Voice یک شماره تلفن مجازی رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد که میتواند برای تماسها، پیامهای متنی و پست صوتی مورد استفاده قرار گیرد. به شما کمک میکند زمان مناسب برای تماس با مشتریان بین المللی خود را بیابید.

پس شما میتوانید با ساخت یک شماره مجازی و معرفی آن به مشتریان به عنوان یک کسب و کار بین المللی راه اعتماد سازی برای مشتریان خود را راحت تر کنید. حال اگر از سیستم تلفنی مجازی ندارید، میتوانید به طریق ارائه دهندهای که فقط شمارههای مجازی میفروشد، مراجعه کنید. با توجه به این موضوع، بسیاری از آگهیکنندگان فروش شمارههای مجازی به راحتی میتوانند به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند و از اطلاعات آنها سواستفاده کنند. شمارههای مجازی کاربردهای مختلفی دارند، اما بعضی از افراد از آنها برای ایجاد مشکل برای سایرین استفاده میکنند. برای استفاده از مزایا و امکانات این برنامه، کافی است وارد آن شوید و پس از ورود، شماره خودتان را وارد کنید تا کد تأیید برای شماره شما ارسال شود (دقیقاً مانند واتساپ).

بعد از ثبتنام در این وبسایت شما از ویژگیهایی مانند صوتی، تصویری، متنی، مدیریت تماس و همکاری یک سیستم تلفن سازمانی بدون هزینه برخوردار میشوید. شما میتوانید با خرید این شماره ها از قابلیت دریافت/ارسال پیامک در محیط کاربری وب سایت و در صورت فعال کردن دریافت تماس، تماس های دریافتی خود را بر روی خط موبایل همراه ایران خود داشته باشید.

تصور کنید قصد ساخت حساب جهت استفاده از شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام، تویتر، فیسبوک و سایتها و نرم افزارهای مختلف هستید، اما جهت ساخت و تکمیل ثبت نام نیاز به وارد کردن شماره موبایل و تأیید پیامکی هستید! با شماره تلفن های مجازی قادر به انجام کارهای زیادی هستید که نادیده گرفتن آنها غیرممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید