دانلود 2ndLine 2022 جدید اپ ساخت شماره مجازی رایگان اندروید

به عنوان مثال، بسیاری از سیستمها به شما امکان میدهند که یک شماره منحصر به فرد به یک کمپین خاص اختصاص دهید، بنابراین خواهید فهمید که آیا کسی فقط بر اساس این شماره خواستار شرکت در آن کمپین است. بنابراین شما هیچ سرویسی را نخواهید یافت که بدون ثبت نام، به شما شماره مجازی ارائه کند.

این اپلیکیشن دارای نشانگر وضعیت است که به کاربر کمک می کند تا از وضعیت شمارهمجازی خود مطلع شود. اگر تجارت شما دارای سیستم Voice over Internet Protocol (VoIP) است، میتوانید از طریق ارائه دهنده VoIP شماره مجازی را به بسته فعلی خود اضافه کنید. این نگرانی بیمعنا است؛ چون بسیاری از این اپلیکیشنها دارای سیستم امنیتی هستند و جلوی نفوذ به پیامکها و تماسهای کاربران خود را میگیرند.

حفظ حریم شخصی و محرمانه بودن اطلاعات شما، صرفه جویی در هزینهها، استفاده برای موارد تبلیغاتی، استفاده تجاری و به صورت بیزینس، همگی جزو ویژگیهای مثبت استفاده از این شماره مجازی هستند. این برنامه از داده گوشی یا وایفای شما برای تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده میکند. امکان پاسخگویی خودکار به تماسهای پاسخ داده نشده را برای کاربران فراهم میکند.

امکان شناسایی تماسهای دریافتی پاسخ داده نشده با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی وجود دارد. با استفاده از این برنامه میتوان یک شماره تلفن رایگان، محلی یا بین المللی از کشور مورد نظر دریافت کرد. خرید شماره مجازی با توجه به کشور انتخابی شما، قیمت متفاوتی خواهد داشت. نکته : روش های این مطلب با توجه به بروزرسانی جدید تلگرام میباشد! با استفاده از این اپلیکیشن میتوان شماره مجازی دلخواه را ایجاد کرد و نکته جالب توجه این است که این برنامه حتی امکان مسدود کردن تماسهای مزاحم را فراهم میکند.

برای دریافت فکس، فکس از طریق اینترنت قابل امکان است. این برنامه در موبایل قابل نصب است. یکی از امکانات جذاب این اپلیکیشن امکان ایجاد دفترچه تلفن و همگام سازی آدرس مخاطبین با آن است. برای ساختن شماره مجازی رایگان تلگرام، پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار Virtual SIM استفاده کنید. پیش از هر چیز شما را با تعدادی از ویژگی های تجاری خرید شماره مجازی اسکایپ آشنا می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید