روش ساختن شماره مجازی / چگونه شماره مجازی بسازیم

اما اگر این شماره واقعی شما باشد که می خواهید یک عمر با آن تماس بگیرید و پیام دهید، اگر یک روز دچار مشکل شد قطعا باید آن را بیرون بیندازید و یک سیم کارت جدید خریداری کنید. سیستم ارائه شماره مجازی CallHippo به راحتی و بدون مشکل خاصی قابلیت تنظیم و سفارشی سازی را خواهد داشت.

افرادی که به دنبال خرید شماره هستند، باید بدانند که قیمت شمارههای بدون ریپورت و باکیفیت بالاتر است. این امکان برای شما فراهم خواهد شد که تماسهای ورودی و خروجی را توسط این برنامه ضبط کنید. حال اگر یک کارمند برای انجام کارهایش نیاز به تلفن شرکت داشته باشد، شماره مجازی میتواند بهترین راهکار ممکن برای حل این مسئله باشد. این ابزارها میتوانند ۱۰۰ تماس گیرنده را در یک لحظه پشتیبانی کرده و آنها را در یک میتینگ آنلاین میزبانی کنید.

امکان انتقال تماس در برنامه RingCentral فراهم شده است و میتوانید از ابزارهای برگزاری کنفرانس ویدیویی با کیفیت HD نیز استفاده کنید. با این برنامه میتوانید در یک کنفرانس ویدیویی حضور داشته و از تلفن ابری، پیام رسانهای تیمی و غیره نیز استفاده کنید. از برنامه TalkRoute میتوانید برای ارسال پیام به مشتریان خود استفاده کرده و مدیریت آسانی روی آنها داشته باشید.

ارسال و دریافت پیام کوتاه نیز در این برنامه میسر شده است. برنامه TalkRoute میتواند برای تائید حساب و مجوزهای کاربر نیز کمک رسان باشد و همهی این امکانات از طریق گوشیهای اندروید و iOS در اختیار شما خواهد بود. امکان برنامه امکانات زیادی را برای شما فراهم میکند که میتوانیم به داشتن ۱۰۰ ابزار مختلف در آن اشاره کنیم. سپس یک مشتری از کانادا در ساعت 9 شب با شما تماس میگیرد.

توجه داشته باشید برای هر سرویس و شماره فقط و فقط یک بار کد فعال سازی دریافت می شود و در صورت خروج از اکانت به هیچ وجه کاری از مجموعه نامبرفور ساخته نیست . با RingCentral میتوانید در ۱۰۰ کشور شماره داشته باشید و شمارههای مجازی بین المللی را نیز از این طریق داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید