روش کار Text Free متفاوت است

به کمک شماره مجازی و بدون وارد کردن شماره حقیقی می توان این برنامه ها را با حفظ حریم خصوصی فعال کرد. بسیاری از افراد برای حفظ حریم شخصی خود سعی میکنند از اطلاعات و شماره تماس واقعی خود در اینترنت استفاده نکنند. می توانید با مطالعه سوالات حقوقی زیر و پرسش و پاسخ حقوقی سایر افرادی که سوال درباره شماره مجازی داشته اند ، اطلاعات خود را درباره شماره مجازی افزایش دهید. و نگرانی از بابت از دست دادن شماره مجازی تان و یا نقض موارد امنیتی و دزدیده شدن اطلاعات وجود نخواهد داشت.

البته ذکر این نکته الزامی است که شماره مجازی ایرانی بیشتر برای استفاده در تلگرام بوده و نمیتوانید همچون سایر شمارههای مجازی از آن در نرمافزارهای دیگر هم استفاده کنید. 2- ممکن است آن شماره ای که به شما داده شده قبلا دست شخص دیگری بوده باشد و آن شخص اکانت تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری را روی آن داشته باشد!

کافی است این شماره را در رسانه اجتماعی مورد نظر وارد کنیم. در کنار خدمات تخصصی شماره مجازی سایت نامبر باران در زمینه شبکه های اجتماعی نیز به کاربران خود خدمات ارائه میدهد. برنامه ها و سایت های مختلفی در رابطه با واگذاری شماره های مجازی فعال هستند که می توان به آنها مراجعه و یا بر روی گوشی خود نصب کرد.

برای اطلاع از وب سایت ها و برنامه های ارائه دهتده خدمات سیمکارت یا شماره های مجازی، می توان با یک جستجوی ساده به موارد مختلفی دست پیدا کرد. برای دسترسی به این شماره ها فقط کافیست به برنامه ها و سایت های ارائه دهنده این خدمات مراجعه و ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید