روش کار Text Free متفاوت است

برنامه های مختلفی در شبکه مجازی وجود دارد، که برای فعال سازی نیازمند ورود شماره تماس است. برنامه ها و سایت های مختلفی در رابطه با واگذاری شماره های مجازی فعال هستند که می توان به آنها مراجعه و یا بر روی گوشی خود نصب کرد. برای پاسخ به این سوالات و سایر ابهامات موجود در رابطه با شماره های مجازی خواندن این مطلب را از دست ندهید. برای دسترسی به این شماره ها فقط کافیست به برنامه ها و سایت های ارائه دهنده این خدمات مراجعه و ثبت نام کنید. معمولاً این برنامه ها شماره هایی رایگان به کاربران ارائه می دهند و برای برقراری تماس هزینه از مشترکین دریافت می نمایند که بسیار کمتر از هزینه های اپراتور های واقعی است.

در حال حاضر افراد زیادی هستند که به ساختن شماره مجازی برای کسب و کار و ارتباطات خود نیاز دارند و برنامه های مختلفی وجود دارد که امکان ساختن این شماره را به صورت کاملاً رایگان برای آنها فراهم میکند. دادراه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با مرور سوالات حقوقی در مورد شماره مجازی از مشاوره حقوقی در مورد شماره مجازی به صورت رایگان بهره مند شوید.

با داشتن چنین شمارهای میتوانید در شبکههای اجتماعی چندین حساب مختلف داشته باشید. هم اکنون برنامه ها و سرویسهای متعدد و متنوعی در این راستا ارائه شدهاند. برای شروع کار و پس از ورود به این آدرس ها، ابتدا ثبت نام و اکانت خود را فعال کنید. حالا فهرستی پیش روی شما قرار می گیرد که نیاز است طبق فهرست ایالت مورد نظر را انتخاب کنید و پس از انتخاب می بایست بر روی گزینه Get a custom number کلیک نمایید.

قدم ۳: گوشه بالا سمت راست، بر روی پروفایل خود کلیک کرده و گزینه Add another account را انتخاب کنید. به محض انتخاب کد، شماره هایی پیشنهادی در مقابل شما قرار می گیرد که می توانید یکی از آن ها را به دلخواه خود انتخاب کنید. به عبارتی تمامی امکانات شماره تلفن حقیقی برای شماره مجازی نیز صدق می کند؛ به همین دلیل به آن سیمکارت مجازی نیز گفته می شود. 2- ممکن است آن شماره ای که به شما داده شده قبلا دست شخص دیگری بوده باشد و آن شخص اکانت تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری را روی آن داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید