روش کار Text Free متفاوت است

با جلب توجه میلیون ها کاربر در سراسر جهان و هم چنین پرداخت های درون شبکه امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران در گوگل پلی دریافت نماید. مطمئناً می توانید هزینه طرح تلفن را پرداخت کنید اما چرا از Nextplus شرکت تلفنی که تماس و پیام کوتاه را رایگان می کند استفاده نکنید ؟ یکی از بهترین مزایای شماره مجازی محسوب میشود چرا که کاملا رایگان است و ساخت و استفاده از آن به راحتی آب خوردن صورت میگیرد.

Telos قطعاً بهترین برنامه شماره تلفن مجازی است که هم اکنون می توانید از آن استفاده کنید. یکی از رباتهایی که میتوانید به آن مراجعه کنید @UNumberbot است. تماس محلی و بین المللی با پشتیبانی تبلیغات یا ارزان – شما نحوه تماس را انتخاب می کنید (برنامه شماره مجازی مناسب برای ساخت اکانت تلگرامی) !

یک نرم افزار ساخت شماره مجازی رایگان که با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید شماره مجازی خود را دریافت کنید و با دوستان خود در کانادا و آمریکا ارتباط برقرار کنید. برنامه متن و تماس تلفنی رایگان با شماره تلفن محلی به انتخاب خود. شماره تلفنی است که وجود حقیقی نداشته ولی میتواند بسیاری از کاربردهایی که شماره واقعی دارد را دارا باشد.

بیش از 300 هزار نفر این اپلیکیشن را دانلود و نصب کردند و همین مسئله نشان میدهد این برنامه از محبوبیت بالایی برخوردار است. با دانلود 2ndLine جدید صاحب یک شماره مجازی برای دریافت پیامک اکانت تلگرام و واتساپ خواهید شد. پیامک های اس ام اس / متن / MMS / گروهی را به هرکسی در ایالات متحده یا کانادا ارسال و دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید