روش کار Text Free متفاوت است

پیشتر این برنامه در گوگل پلی نیز عرضه شده بود اما در حال حاضر ظاهرا از این فروشگاه حذف شده است. این مژده را به شما میدهیم که در حال حاضر میتوان با خرید شماره مجازی پی پال، پروسه افتتاح حساب در این بانک را ممکن ساخت. یکی از بهترین راهها برای این افراد استفاده از شماره مجازی است.

این اپلیکیشن یکی از برنامههای خوب برای ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا به صورت کاملاً رایگان است. این برنامه توانسته تا در فروشگاه نرمافزاری گوگل امتیاز ۳٫۶ از ۵ را کسب کند که امتیاز چندان بالایی نیست اما کار خودش را به خوبی انجام میدهد. نکته: پیش از شروع آموزش بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که نباید اطمینان چندانی به شماره مجازی رایگان داشته باشید!

البته این برنامه تنها برای گوشیهای اندروید روانه بازار شده و علاقمندان زیادی دارد. سرویس گوگل ویس این روزها بهترین راه حل برای ساخت اپل آیدی جدید است. با استفاده از این برنامه و بدون نیاز به صرف هزینه میتوانید با شماره مورد نظر خود تماس بگیرید یا برای آن شماره پیامک ارسال کنید.

فراموش نکنید که همیشه آیپی خود را به آمریکا تغییر داده و GPS خود را خاموش کنید. فراسیب همیشه سعی بر ارائه بهترین، باکیفیتترین و امنترین سرویسها را دارد. انتقال شماره به حساب گوگل شخصی: احتمال بسیار بسیار کمی وجود دارد که گوگل، شماره منتقل شده به حساب گوگل شما که یک کاربر ایرانی هستید را مسدود نماید. گوگل نسبت به تعداد ایمیلهای ساخته شده توسط یک نفر حساس بوده و در صورت مشکوک بودن، تمامی حسابهای مرتبط به آن شخص را مسدود میکند.

دیدگاهتان را بنویسید