روش کار Text Free متفاوت است

البته شماره های مجازی ثبت شده موقتی هستند و ممکن است بعد از گذشت مدتی غیرفعال شوند. یکی از محبوبترین برنامه ها برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا است. برای ایجاد شماره مجازی میتوانید از یکی از روشهای زیر استفاده کنید. ساخت شماره مجازی رایگان یکی از مواردی است که برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایهگذاران یک مزیت به شمار میرود.

برای حل این مشکل می توان از شماره های مجازی کشورهای مختلف استفاده کرد. در همین راستا باید گفت که روش دیگری که می توان از آن ها به منظور رهگیری و ردیابی یک شماره مجازی استفاده کرد، بررسی ایمیل ها است. به همین دلیل برای استفاده از خدمات این شماره های مجازی احتیاجمند اتصال به اینترنت هستیم.

در این قسمت شما باید به نرم افزار بگویید که ربات نیستید ( اینکار صرفا برای جلوگیری از ثبت نام های پیاپی توسط ربات ها است ) برای اینکار روی جعبه ی مربعی کنار “I’m not a robot” ضربه بزنید. در این موارد استفاده از شماره مجازی کمک شایانی به شما خواهد کرد. ممکن است شما با حفظ هویت و مکان زندگی، قصد مکاتبه یا تماس با افراد یا شرکت هایی را داشته باشید.

بسیاری از شرکت ها نیز از شماره های مختلف مجازی برای انجام کارهای خود استفاده می کنند. این برنامه به شما این امکان و اختیار را میدهد که در ایران حضور داشته باشید و در عوض از یک شماره ثابت آمریکایی استفاده کنید. ممکن است افراد تمایل داشته باشند برای حضور در انواع شبکه های اجتماعی و پیام رسانی از جمله تلگرام، فیس بوک، وایبر، اینستاگرام، واتس آپ، ایمو و …، بیش از یک اکانت داشته باشند. بهترین راهکاری که وجود دارد استفاده از یک شماره مجازی است.

برای این که موفق به ساختن شماره مجازی واتساپ به صورت بین المللی شوید، می توانید از نرم افزار ساخت شماره مجازی رایگان Primo استفاده کنید. البته اگر هدف شما از تهیه سیمکارت مجازی تماس و ارسال پیامک نیست، می توانید بدون شارژ کردن از خدمات آن استفاده کنید. از مشکلات این کار می توان به خرید چندین سیمکارت و نگهداری از آنها اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید