روش کار Text Free متفاوت است

با پشت سر گذاشتن این مسیر، دیگر کار تمام است و پس از آن، textPlus بالاخره به شما اجازه میدهد تا منو اصلی اپ را ببینید. مثلاً بخواهید یک اکانت برای کار داشته باشید و نخواهید که شماره اصلی شما در دسترس همه قرار گیرد. اما جدای از استفاده این شماره ها، در هنگام انتخاب بهترین سایت خرید شماره مجازی باید به این نکته دقت داشته باشید که چه مزایایی هنگام خرید این شمارهها در اختیار شما قرار می گیرد. احراز هویت شما از طریق آن صورت می گیرد و دیگر نیازی به وارد کردن ایمیل یا اطلاعات دیگر نیست.

بیشتر بخوانید: آی پی ثابت یا آی پی استاتیک چیست؟ علت استفاده از شماره های مجازی چیست؟ روش اول: میتوانید از SearchBug استفاده کنید. به منظور ثبت نام در برنامه ESIAtalk و استفاده از خدمات آن شما باید شماره اصلی خود را در آن وارد کنید و سپس کد فعال سازی که برایتان ارسال میشود را ارائه کنید. هزینه برقراری تماس و استفاده از خدمات این نوع شماره ها معمولاً کمتر از هزینه های اپراتورهای واقعی است. تلگرام | ارج آموز/ شماره های مجازی مانند شماره اصلی عمل می کند.

برای استفاده از شماره مجازی کافی یکی از اپلیکیشن های مخصوص ساخت شماره مجازی را دانلود و سپس از همان اپلیکیشن برای تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید. اول از همه اینکه شما هم از طریق اپلیکیشن موبایل اسکایپ هم از طریق مرورگر وب (کروم، سافاری، فایرفاکس، edge ماکروسافت و … ) قادر به خرید شماره و استفاده از امکانات اسکایپ می باشید. به هیچ عنوان گارانتی ندارند و هر لحظه ممکن است در اختیار کاربر دیگری قرار گیرند.در نتیجه اگر شما به هر دلیلی حساب خود را از دست بدهید. پس از وارد کردن کد دریافت شده، یک شماره مجازی آمریکایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این اپلیکیشن ها یا وبسایت ها شماره های رایگانی را در اختیار افراد قرار می دهند. و از آن برای دریافت و ارسال تماس یا پیامک استفاده می شود. حالا فقط کافیست که این شماره را بردارید و از آن برای ورود به پیامرسانهای خود استفاده کنید. 1.حریم خصوصی و امنیت : زمانی که برای ثبت نام در یک برنامه شماره خود را وارد می کنید. که با اکانت اصلی خود با دیگران ارتباط برقرار نکنید.

در کل، textPlus اپلیکیشن خوبی است و کار کردن با آن اصلا پیچیده نیست. این برنامه توانسته تا در فروشگاه نرمافزاری گوگل امتیاز ۳٫۶ از ۵ را کسب کند که امتیاز چندان بالایی نیست اما کار خودش را به خوبی انجام میدهد. اما textPlus چند رقیب سرسخت هم مانند TextNow و SmartCall دارد که با آنها هم میشود این مسیر را پیمود و شماره مجازی ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید