روش کار Text Free متفاوت است

قدم ۱: در مرورگر کامپیوتر، وارد جیمیل شخصی خود که قصد انتقال شماره را به آن دارید، شوید. شما میتوانید یک شماره مجازی رایگان، محلی یا بین المللی از کشور مورد نظر خود دریافت کنید. این راه یکی از ارزانترین و بهترین راهها است تا بتوانید از امکانت این گونه سایتها استفاده کنید.

این ابزار دارای سیستم توزیع خودکار تماس است و میتوانید برای مدیریت ترافیک تماس در بخشهای خاص از آن استفاده کنید. بگذارید به تمام چیزهایی که اشاره شد، این را هم اضافه کنیم که textPlus هم برای iOS و هم اندروید در دسترس است. این برنامه از بالاترین کیفیت که همان HD است، استفاده میکند و میتوانید تماسها را به گوشی همراه یا هر تلفنی در سرتاسر دنیا انتقال دهید.

در ادامه به شما چند پنل قدرتمند برای دریافت شماره مجازی رایگان معرفی میکنیم! با روی کار آمدن تعرفه های مختلف بین الملل و داخلی برای اینترنت، عاقلانه ترین کار این است که با ساختن شماره مجازی، در کاهش هزینه های خود یک گام موثر بردارید. از بین تمام اپهای موجود در این حوزه، میتوان گفت که textPlus از چند نظر بهتر از مابقیست. با VirtualPBX میتوانید نام و شماره کسب و کار خود را در آیدی کالر به نمایش گذارید تا در خروجی نمایشگر کاربران نیز نمایش داده شود. ساخت شماره مجازی هم برخلاف گذشته حالا بسیار آسان شده و اگر سری به گوگلپلی یا اپ استور بزنید، تعداد زیادی اپ مختلف و عجیب و غریب پیدا میکنید که میشود با آنها این کار را انجام داد.

جدای از این موضوع، سعی کنید که فقط از گوگلپلی و اپاستور به دانلود این اپها بپردازید و به هیچ وجه به سراغ اپهایی که روی این پلتفرمها حضور ندارند، نروید. پس حواستان را جمع کنید و مجوز هر چیزی را به دست این اپها نسپارید تا بعدا از کار خود پشیمان نشوید. در این صورت برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با پشتیبانی ما در تماس بوده تا بهترین اطلاعات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با برنامه VirtualPBX میتوانید یکی از بهترین سیستمهای شماره تلفن مجازی را در اختیار داشته باشید و با کمک آن، مکالمات خود را بهصورت real-time کنترل کنید.

بگذارید که همین اول بگویم که برای استفاده از سرویسهای textPlus باید از ابزار تغییر دهنده آیپی کمک بگیرید. دلیل استفاده از شماره مجازی چیست؟ این نوع شماره هیچ محدودیت مکانی ندارد و از طرفی هیچ احتیاجی به استفاده از سیم کارت فیزیکی هم نخواهید داشت. بعد از تایید این کد، اکانت شما در برنامه Talk2 ساخته میشود و شماره مجاز فیلیپینی برایتان فعال میگردد. شماره تلفن مجازی شما میتوانید به Talkroute انتقال پیدا کند و حتی میتوانید تاریخ و زمان مشخص بودن تلفن را نیز تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید