روش کار Text Free متفاوت است

این شماره همان شماره مجازی مرسوم است و میتوان با آن در سایتها و اپلیکیشنهای مختلف ثبت نام و کد تایید دریافت کرد. آریاپی مرجعی معتبر و مطمئن برای انتخاب و خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف است. بهعلاوه برنامهای به نام Burn هم وجود دارد که برای شما یک شماره تلفن میسازد و هر ماه بیشتر از 2000 کاربر دارد. در صورت اجاره کامل، میتوان با این شماره تقریبا در تمامی سایتها و اپها ثبت نام و پیامک دریافت کنید. این سایت به صورت یک پنل زیبا و حرفهای طراحی شده تا در کمترین زمان ممکن و به سهولت کاربران بتوانند به اهداف خود برسند.

در اینجا مراحل دریافت شماره مجازی از طریق اپلیکیشن معروف textnow را آموزش میدهیم (دریافت شماره از سایر برنامه نیز تقریبا به همین صورت است). از ضعف های آن: برخی از برنامه های آن خیلی گران است. استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی اپلیکیشن ها تنها برای برنامهی خاصی شماره مجازی ارائه میکنند و نمیتوان از آن شمارهها برای سایر برنامهها استفاده نمود. با خرید سیم کارت جدید شاید به دردسر بیفتید و مشکلاتی برایتان رخ دهد و یا اینکه اصلا شاید دوست نداشته باشید هزینه کنید. از مهیجترین شمارههای نامبرلند، شماره مجازی دائمی است که شباهت بسیاری با سیم کارت واقعی دارد.

بخش سرچ هر سرویس نیز بالای لیست هر سرویس قرار دارد. برای دریافت این نوع شماره، کافیست سرویسی که برای آن شماره مجازی میخواهید (مانند واتساپ) را انتخاب کرده و از لیست باز شده، از کشور مد نظرتان شماره را دریافت کنید. در اینترنت آموزشهای مختلفی برای ساخت و دریافت شماره مجازی وجود دارد. روشهای مختلفی برای ایجاد شمارههای مجازی وجود دارد.

به خصوص از آنجایی که شرکت اپل در کشور آمریکا فعالیت دارد، باعث شده تا تحریمها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت و امکانات این موبایلها داشته باشند و محدودیتهایی برای کاربران ایرانی ایجاد کنند. ساخت شماره مجازی به کسب و کارها کمک میکند که در عین حضور در ایران، شمارهای از کشورهای خارجی مثل آمریکا یا کانادا داشته باشند و خدمات خود را به مشتریانی از این کشورها عرضه کنند. به همین راحتی توانستید شماره دلخواه خودتان را داشته باشید که بهصورت مجازی است و کاربرد زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید