روش کار Text Free متفاوت است

این اپلیکیشن شماره تلفن های کانادا و آمریکا را به شما ارائه می دهد و با استفاده از آن امکان ارسال و دریافت پیامک را خواهید داشت. این شماره از مکان فارغ است و بستگی به جایی ندارد، شما قادر خواهید بود به کمک ساخت شماره مجازی برای پی پال با هر شماره تلفن دیگری از هر کشور دیگری تماس حاصل کنید.

وقتی کسی با شماره مجازی شما تماس میگیرد، به گوشی یا کامپیوتری وصل میشود که شما انتخاب کردید. به طور کلی از شماره مجازی زمانی استفاده میشود که شما به هر دلیلی علاقهای به استفاده از شماره حقیقی خودتان ندارید. به هنگام دایورت آیا شنونده متوجه این موضوع میشود؟ و قطعاً این برای شما مسئله ای آزار دهنده خواهد بود. وقتی از شماره مجازی استفاده میکنید، تنها همان شماره در اختیار دیگران قرار میگیرد و شماره اصلی شما محفوظ باقی میماند، حتی اگر شماره مجازی روی گوشی شما زنگ بخورد.

برای مثال در برنامه های واتس اپ و وایبر به راحتی شماره های افراد نمایش داده می شوند. برنامه Talk2 یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی تلگرام است که نسبت به برنامه های دیگر عملکرد بهتری داشته و تقریباً در تمام وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و..

تجربیات و دیدگاه های خود را در این موضوع با ما درمیان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید. این برنامه دسترسی شمارههای مختلفی را به شما میدهد که میتوانید از آنها برای دریافت و ارسال تماس یا پیام استفاده کنید. یکی از مواردی که درباره این برنامه ساخت شماره مجازی وجود دارد این است که حتما باید از فیلترشکن استفاده کنید، در غیر این صورت کار نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید