ساخت شماره مجازی با استفاده از TextNow

اگر به کسبوکارهای مختلف در اینترنت مشغول هستید و در هر شبکه اجتماعی چندین اکانت دارید باید هزینههای بسیار زیادی را تنها برای خرید سیم کارت این اکانتها در این شبکههای اجتماعی بپردازید. در خط دوم هم باید آدرس ایمیل واقعی خود را تایپ کنید. بهعلاوه برنامهای به نام Burn هم وجود دارد که برای شما یک شماره تلفن میسازد و هر ماه بیشتر از 2000 کاربر دارد.

یکی از بهترین اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی رایگان،«Talkatone Calling App» است که هم کاربران اندروید و هم کاربران آی.اُ.اس میتوانند آن را روی گوشی یا تبلت خود نصب و از آن استفاده کنند. بنابراین شما تمامی تماسهای خود را بر روی گوشی تلفن همراه خود دریافت می کنید و پاسخ میدهید.

با استفاده از شماره مجازی دیگر نیازی به سیم کارت فیزیکی ندارید و تنها با استفاده از گوشی همراه و اینترنت با دیگران ارتباط بگیرید. قوانین از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. کاربری بسیار آسان، حجم کم و سازگاری کامل با اکثر گوشیهای هوشمند از ویژگیهای شاخص واتس اپ محسوب میشود.

و میتوانید با استفاده از آنها در شبکههای مختلف، پیامک یا تماس دریافتی را از طریق Smart Call دریافت کنید. این شمارهها معمولاً توسط مشاغلی که در سراسر کشور مشتری دارند استفاده میشوند. به این صورت که به محض ورود به اپلیکیشن Smart Call و وارد نمودن شماره خود و دریافت کد فعال سازی، شماره مجازی مخصوص شما ساخته خواهد شد. شاید بتوان گفت بهترین اپلیکیشن ساخت شماره مجازی محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید