ساخت شماره مجازی با استفاده از TextNow

در این شرایط بهترین گزینه استفاده از شماره های مجازی می باشد و به این ترتیب به چندین سیم کارت نیاز نخواهید داشت. چطور می توان یک شماره مجازی رایگان داشت؟ اما از تمام اینها که بگذریم، میرسیم به اینکه چطور با textPlus شماره مجازی خود را بسازیم. این نگرانی بیمعنا است؛ چون بسیاری از این اپلیکیشنها دارای سیستم امنیتی هستند و جلوی نفوذ به پیامکها و تماسهای کاربران خود را میگیرند.

حال اگر از سیستم تلفنی مجازی ندارید، میتوانید به طریق ارائه دهندهای که فقط شمارههای مجازی میفروشد، مراجعه کنید. ۱. ابتدا از طریق فروشگاه اپاستور و یا گوگلپلی اپلیکیشن textplus را دانلود کنید. بعد از دریافت شماره اختصاصی خود از طریق آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 که در بالا توضیح داده شد، می توانید از آن در ثبت نام صفحات مختلف خود استفاده نمایید.

سایت های زیادی در زمینه فروش این شماره ها فعالیت می کنند. سایت CallCentric نیز به شما در ساخت شماره مجازی واتس اپ کمک میکند. در حال حاضر، این وب سایت از شماره تلفن کشورهایی مانند آمریکا و کانادا پشتیبانی می کند. 2 یکی از برنامه های ساخت شماره مجازی است که با استفاده از آن می توانید شماره ای از کشور فیلیپین دریافت کنید.

همچنین برای ساخت چندین اکانت در یک برنامه، نیاز به شماره ای غیر از شماره همراه خود دارید. اما چرا باید از شماره ای به غیر از شماره خودتان استفاده کنید؟ می باشد که باید قبل از شماره مجازی خود هنگام ثبت نام وارد نمایید. این برنامه ها همانند یک پیام رسان عمل می کنند.

شماره مجازی همانند یک سیم کارت برای شما عمل می کند. 6- در ادامه با انتخاب گزینه Share و ارسال پیام در مسنجر های مورد نظر می توانید کد اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کرده و با ثبت نام آن ها در talk2 پیامک رایگان دریافت کنید. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را هنگام استفاده از این شماره ها به اشتراک نگذارید. شمارههای مجازی تلگرام که توسط این برنامهها ساخته میشود . شمارههای مجازی کاربردهای مختلفی دارند، اما بعضی از افراد از آنها برای ایجاد مشکل برای سایرین استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید