ساخت شماره مجازی با استفاده از TextNow

با استفاده از این برنامه میتوانید ضبط تماس نیز داشته باشید و به پیامهای صوتی رسیده نیز گوش کنید. حتی میتوانید یک شماره تلفن محلی در برنامه تنظیم کرده و پیامها را از طریق آن ارسال و دریافت کنید. حتی میةوانید ID تماس گیرنده را بهصورت منحصربهفرد تنظیم کرده و دسترسیهای آن را تعیین کنید. با برنامه MightyCall میتوانید جریان تماسهای خود را با یک نمودار واضح نشان داده و مکالمات خود را تنظیم کنید.

اما با استفاده از شماره مجازی رایگان میتوانید اقدام به ایجاد چندین اکانت مختلف در یک شبکه اجتماعی کنید. در چنین موارد اغلب کاربر همه مشکلات را از جانب پنل می داند و حتی در برخی موارد از سر نارضایتی اعلام میکند که پنل با فروش یک شماره به چندین نفر کلاه برداری میکند! طراحی و برخی از ویژگیهای آن عینا شبیه به واتس اپ معمولی است؛ به عبارتی عکس، ویدئو و پیام را میتوان به راحتی به مخاطبان ارسال کرد. این شماره تلفنی است که روی تلفن هوشمند و یا تبلت شما و به عنوان یک سیستم تلفن کامل تجاری کار می کندو برای متخصصان موبایل، فریلنسرها و کارآفرینان طراحی شده است.

آیا ساخت شماره مجازی هزینه دارد؟ همچنین میتوان با ساخت چند شماره مجازی تعداد زیادی حساب کاربری در شبکههای اجتماعی ایجاد کرده و به بازاریابی و تبلیغات برند خود پرداخت. شماره ای که شما با ثبت نام در پیشخوان ها، از اپراتورهای مختلف دریافت می کنید در واقع یک شماره واقعی است که با اسم و رسم و سند متعلق به شما است.

یک سیستم تلفنی انعطاف پذیر نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این نرم افزار یک شماره تلفن محلی رایگان به شما میدهد و میتوانید از طریق ایمیل نیز به دریافت و ارسال پیامهای صوتی بپردازید. استفاده از این اپلیکشین، برای درج اطلاعاتی مانند، آدرس شرکت، شماره تلفن و ایمیل کاربردی است. با این شمارهها نیز میتوانید قابلیت دایورت را فعال نمایید و تماسهای ورودی با شماره تلفن همراه خود را به شماره تلفن دیگری هدایت کنید. تاریخچهی تماسهای شما در برنامه ثبت شده و میتوانید ارتباط خود با مشتریان را ثبت و ضبط کنید.

دیدگاهتان را بنویسید