ساخت شماره مجازی با معرفی نامبرلند

برای دریافت شماره مجازی ابتدا برنامه Next plus را دانلود و سپس اجرا کنید. خرید شماره مجازی واتساپ با قیمت مناسب یکی از خواسته های اصلی بسیاری از کاربران در “سایت ما” می باشد. حال می توانید از آن در شبکه های اجتماعی یا موارد دیگر مورد استفاده قرار دهید. یعنی استفاده برخی شرکت ها از شمارههای مجازی برای جنبشهای مختلف بازاریابی یا کانالهای مختلف رسانهای. 1 داشته باشید و بتوانید روی آن اکانت تلگرام و اینستاگرام، واتس آپ، ایمو یا هر شبکه اجتماعی و برنامه پیام رسانی که استفاده میکنید ست کنید.

نکته مهم: پیش از شروع آموزش بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که نباید اطمینان چندانی به شماره مجازی رایگان داشته باشید! توجه داشته باشید اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید. بدین ترتیب مشتریان می توانند با در اختیار داشتن هر یک از کارتهای بانکی عضو شتاب، رمز دوم کارت و نیز شماره قرارداد تسهیلات (یا شماره کارت مجازی متصل به تسهیلات)، اقساط تسهیلات بانک ملت را پرداخت نمایند. برخی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام نیز در صورت ورود به اکانت با یک شماره و در دستگاههای متفاوت، اکانت را برای همیشه مسدود میکنند.

در ادامه ایمیل و پسورد خود را وارد و بر روی Create Account کلیک کنید. از لینک زیر آخرین نسخه آن را دریافت و روی گوشی خود نصب کنید. کد هر منطقه ای از امریکا را میتوانید وارد کنید تا شماره آن ایالت را بگیرید جدول زیر برای انتخاب کدهاست.

همچنین جهت دریاف شماره مجازی رایگان میتوانید آموزش ساخت شماره مجازی رایگان آریاپی در قسمت بلاگ را مطالعه کنید. همه انواع شمارههایی که میتوانید به عنوان شماره عادی پیدا کنید تحت عنوان شماره مجازی هم در دسترس هستند. اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که یک شماره مجازی رایگان بسازید با استفاده از آن به رد و بدل پیام و تماسهای تلفنی با دوستان خود بپردازید، این مقاله راهنمای جامع و کاربر را خدمتتان ارائه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید