ساخت شماره مجازی با معرفی نامبرلند

اپلیکیشن Hushed یکی از محبوبترین برنامهها برای دریافت شماره مجازی است. یکی از روشهای کاملاً مطمئن ولی غیررایگان برای داشتن شماره مجازی واتساپ استفاده از برنامه Hushed است. با این کار شمارهای مطمئن را میخرید. گاهی اوقات اشتراک گذاری شماره تلفن در فعالیتهای آنلاین میتواند مزاحمتهایی را برای افراد به همراه داشته باشد. تحقیقات نشان میدهند تعداد افرادی که به استفاده از شمارههای فیک روی میآورند، روزبهروز در حال افزایش است.

برای ساخت شماره مجازی برنامه های مختلف وجود دارد که چندان اعتباری به آنها نیست و به اصطلاح یک روز خوبند و یک روز بد! در ادامه به شما می گوییم که به طور کلی استفاده از شماره مجازی چه مزیتی دارد. واتس اپ توانسته سالها در میان شبکههای اجتماعی بدرخشد.

برای شروع کار با واتس اپ باید شماره تلفن خود را وارد کنید. شما به کمک واتس اپ میتوانید انواع عکس و ویدئو را به اشتراک بگذارید؛ یا اینکه تماس صوتی و تصویری برقرار کنید. ارائه دهندگان این سرویس، روشهای گوناگونی را برای ایجاد شماره مجازی واتساپ ایران و سایر کشورها در اختیارتان میگذارند.

بسیار پیش آمده برای ثبت نام در سایت های خارجی یا دریافت از سرویس های خارج از کشور مثل اپل ، گوگل ، پی پال و … با مشکل درج شماره تماس اضطراری و فیلد Required (الزامی) مواجه شده باشید. تمام مواردی که در بالا ذکر شد، برخی از دلایلی هستند که ممکن است به خاطر آنها نیاز به شماره مجازی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید