ساخت شماره مجازی برای پی پال (سایت برای ساخت شماره مجازی)

بسیاری از برنامهها شماره شخصی شما را به کاربران خود نمایش میدهند و این قطعاً چیزیست که شما دوست نخواهید داشت. امکان ضبط تماسهای ورودی و خروجی را برای کاربر مهیا میکند. امکان انتقال تماسهای دریافتی به شماره دیگری وجود دارد. امکان تنظیم زمان دقیق در دسترس بودن شماره مجازی را ایجاد میکند.

همینطور، امکان تنظیم ساعت کاری در تلفن مجازی وجود دارد. این برنامه امکان ضبط تماسهای ورودی و خروجی را فراهم میکند. با استفاده از این اپلیکیشن میتوان به راحتی یک شمارهمجازی ایجاد کرد و برای برقراری تماسهای تجاری از آن استفاده کرد که از مزیتهای این اپلیکیشن میتوان به امکان مدیریت آسان پست صوتی اشاره کرد. شماره هایی که امکان دریافت پیامک حاوی کد فعالسازی جهت ساخت اکانت در هر سرویسی را دارا هستند. امکان پاسخگویی خودکار به تماسهای پاسخ داده نشده را برای کاربران فراهم میکند. با استفاده از این اپلیکیشن میتوان شماره مجازی دلخواه را ایجاد کرد و نکته جالب توجه این است که این برنامه حتی امکان مسدود کردن تماسهای مزاحم را فراهم میکند.

در این بخش از آموزش ساخت شمارهمجازی ابزار RingCentral را به شما معرفی میکنیم. در ادامه آموزش ساخت شماره مجازی در این بخش برنامه Talkroute را به شما معرفی میکنیم. امکان ارسال و دریافت پیامک و پیامهای MMS را برای کاربران فراهم می آورد. امکان انتقال شماره فعلی کسب وکارها به شمارهمجازی ایجاد شده با استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. از راه و با استفاده از این فرصتها، میتوانیم درآمد دلاری پایدار و مطمئنی نیز کسب کنیم.

از آن جایی که این شماره ها کاملا مجازی بوده و هیچ مخاطبی روی آن ها ثبت نشده است، بنابراین با خرید و استفاده از آن ها حساب کاربری فردی برایتان بالا نخواهد آمد. دقت کنید که برای textNow دو نسخه قدیم و جدید وجود دارد در نسخه قدیمی برای ایجاد حساب کاربری نیاز به وارد کردن شماره تلفن بود اما در نسخه جدید روال کمی تغییر کرده است.

با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید برای کسب وکار خودتان شماره مجازی ایجاد کنید و در صورت نیاز برای برگزاری جلسات تماس گروهی برقرار کنید. با استفاده از این ابزار میتوان شماره مجازی کسب وکار مورد نظر را به صورت دلخواه سفارشی سازی کرد و حتی با استفاده از این برنامه میتوان نام تجاری کسب وکار را در شناسه خروجی تماس گیرنده نمایش داد. با استفاده از این برنامه امکان اشتراک گذاری فایلها به صورت آنلاین فراهم است. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. برای جلوگیری از این اتفاق، هر سه ماه یکبار به یک شماره تصادفی آمریکایی، پیامک ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید