ساخت شماره مجازی برای پی پال (سایت برای ساخت شماره مجازی)

همچنین جالب است بدانید که شمارههای دائمی از کشور آمریکا ارائه شده و به همین دلیل تماس و پیام رایگان با شمارههای کانادا و آمریکا را امکان پذیر میکنند. «گوگل ویس» با کامپیوتر و گوشیهای هوشمند سازگار است. گوگل وویس یک برنامه کاربردی آسان برای گوشیهای هوشمند یا رایانه دارد و میتوانید شماره مجازی را به شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت متصل کنید.

خوشبختانه، درست مثل آدرس ایمیلها و کارتهای اعتباری مجازی و ناشناس، میتوانید برای ساخت شماره مجازی ، ناشناس و کاربردی اقدام کنید تا شماره اصلیتان امن و سالم بماند. وقتی کد تأیید را در برنامه وارد کردید میتوانید سراغ ساخت شماره مجازی بروید و از آن بهعنوان یک پیامرسان استفاده کنید.

پس از فشردن گزینه next یک پیام ازسمت شرکت این نرم افزار ارسال خواهد شد که حاوی یک کد ۶ رقمی است. افرادی که به دنبال شماره مجازی رایگان برای واتساپ هستند، اپلیکیشن Primo گزینه ایده آلی برایشان خواهد بود. اگر بخواهید گزینه پولی را انتخاب کنید، 100 دقیقه اول رایگان خواهد بود اما بعد از آن باید برای استفاده بیشتر مبلغی پرداخت کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که یک شماره رایگان دائمی برای خود بسازید و هر ماه 100 دقیقه به طور رایگان از آن استفاده کنید.

همان طور که قبلا گفته شد، برای داشتن اکانت در واتساپ بیزینس، باید یک شماره تلفن مجزا داشته باشید. اگر به هر دلیلی میخواهید بدون استفاده از شماره اصلی خودتان با کسی تماس بگیرید، باید روشهای ساخت شماره مجازی را یاد بگیرید و در گیکیطور ما این کار را به شما یاد میدهیم.

بنابراین ، در این مقاله ، ما برخی از بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی را که می توانید در گوشی هوشمند اندروید خود استفاده کنید ، به اشتراک گذاشته ایم. ما نیاز به حسابها و طبیعتا شمارههای بیشتری داریم. راهاندازی این برنامه در مقایسه با دیگر برنامهها و خدمات این فهرست بسیار راحت است و میتوانید به راحتی اقدام به ساخت شماره مجازی کنید. با این حال، برخلاف گزینههای دیگر در این فهرست، این سرویس فقط برای کاربران تجاری ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید