ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه و سایت + لینک دانلود

پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداخته و در رابطه با آن توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم و در مورد مراحل ساخت شماره مجازی در سایت مکس نامبر با شما صحبت کنیم. معمولاً این برنامه ها شماره هایی رایگان به کاربران ارائه می دهند و برای برقراری تماس هزینه از مشترکین دریافت می نمایند که بسیار کمتر از هزینه های اپراتور های واقعی است.

TalkU به شما امکان می دهد از طریق شبکه های داده WiFi و 3G / 4G با هر کسی مکالمه تلفنی رایگان و ارزان داشته و بدون استفاده از دقیقه تلفن همراه. خبرنگاران| شماره یا سیم کارت مجازی همانند سیم کارت و شماره واقعی شما عمل نموده و به عنوان اطلاعات شخصی شما برای دریافت و ارسال تماس یا پیغامک استفاده می گردد.

برای این کار میتوانید یک شماره مجازی واتساپ بسازید و از آن در جهت منافع خودتان استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای مهم ساخت شماره مجازی این است که تماسها و ارسال پیامکهای شما با استفاده از اینترنت انجام میشود و به همین خاطر هیچ نگرانی از جهت افزایش سرسامآور هزینهها نخواهید داشت. شماره مجازی در حقیقت امکانات یک شماره واقعی را به شما میدهد اما به صورت یک سیمکارت وجود خارجی ندارد. استفاده از شماره، سادگی و امنیت را برای کاربران به ارمغان می آورد، اما بسیاری از کاربران دچار مشکلاتی نیز می شوند.

چرا از TalkU استفاده کنیم ؟ البته این فرآیندی طبیعی و عادیست، چرا که احراز هویت شما از این طریق اجرا شده و دیگر احتیاجی به وارد کردن نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و… نیست. برای مثال با ذخیره کردن شماره دوست خود قادر خواهید بود اکانت تلگرام، تانگو، وایبر، وی چت، فیسبوک، اینستاگرام و… آن فرد را در صورت عضویت مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید