ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه و سایت + لینک دانلود

با ثبتنام در این برنامه یک شماره مجازی مخصوص آمریکا یا کانادا به شما تعلق میگیرد. 4. با ثبت نام در این برنامه یک شماره مجازی مخصوص آمریکا یا کانادا به شما تعلق میگیرد. این شماره تلفن مجازی سپس می تواند برای اهداف تأیید استفاده شود ، زیرا می توانید پیام های متنی ارسال شده به شماره مجازی خود را بخوانید.

حدود ۱ سال قبل به راحتی میشد کد مربوط به ساخت شماره مجازی برای شبکه های اجتماعی رو از برنامه SmartCall دریافت کرد. پس از اینکه کد را در محل مورد نظر وارد کردید وارد محیط اصلی نرم افزار خواهید شد. برخی از شمارههای مجازی تنها برای مدت خاصی در اختیار شما قرار داده میشوند و بعد از یک دوره این شماره از دسترس شما خارج خواهد شد.

این اپلیکیشن ها عموما شماره های تولید شده خود را پس از گذشت ۴۸ یا ۷۲ ساعت از بین برده و آن را با شماره های جدید جایگزین میکنند. اگر در صفحه اصلی نرم افزار روی علامت سه خط کلیک کنید ≡ یک شماره را خواهید دید که همان شماره مجازی شماست. بنابراین، برنامه سیگنال(signal) را دانلود، نصب و اجرا میکنیم. با استفاده از برنامه ESIAtalk هم میتوانید نسبت به ساخت رایگان شماره تلفن مجازی وارد عمل شوید.

حالا که متوجه شدیم شماره مجازی چیست در ادامه کاربرد شماره مجازی، خطرات شماره مجازی، برنامه ساخت شماره مجازی رایگان و نکاتی دیگر را توضیح میدهیم. با این نرم افزار شما قادر خواهید بود هر چقدر که میخواهید شماره ی مجازی بسازید و با آن ها اکانت بسازید. به این نکته توجه داشته باشید که احتمالا برای تایید یا Varification سرویس تلگرام دیگر برای شما پیام یا مسیج نخواهد آمد و مستقیما تلفن شما زنگ خواهد خورد. این نکته را به یاد داشته باشید که این اپلیکیشن از قابلیت های دیگری نیز برخوردار است که میتوانید از آنها اسفاده کنید.

بدون شک افرادی که به دنبال شماره های مجازی اختصاصی و حرفه ای می گردنند، به دو نکته اهمیت زیادی می دهند. در این صورت نه تنها اطلاعات خود را برای هیچ نرم افزاری ارسال نخواهید کرد، بلکه میتوانید به صورت کاملا ناشناس در فضای تلگرام حضور داشته باشید بدون آنکی کسی شما را بشناسد. شماره مجازی به مشاغل اجازه می دهد تا حضور محلی را در یک منطقه بدون دفتر فیزیکی حفظ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید