ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه و سایت + لینک دانلود

یک برنامه ایده ال برای ساخت شماره مجازی کاملا رایگان از کشور آمریکاست. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد برای موقعیتهای مختلف از شمارههای مجازی کمک بگیرند. کاربران میتوانند با این شماره به برقراری تماس، ارسال پیامک و ثبتنام در اپلیکیشنهای مختلف بپردازند. در گذشته که دید و بازدیدها رواج داشت و حالا هم در این عصر تکنولوژیک، پیامرسانها تبدیل به روش خوبی برای احوالپرسی و دیگر کارها شدهاند.

5. حالا شماره ساخته شده را در تلگرام قرار داده و منتظر آمدن کد شوید. با استفاده از شماره های مجازی دیگر نیازی به منتظر ماندن یا پر کردن فرمهای طویل و طولانی نیست! با استفاده از Vumber می توانید یک شماره تلفن مجازی از هر کد منطقه(کانادا و آمریکا) انتخاب کنید، بنابراین می توانید یک شماره محلی یا یکی را از یک منطقه دیگر (یا حتی شماره رایگان) انتخاب کنید.

برای خرید شماره مجازی اندونزی و دیگر کشور ها میتوانید از دو سایت معرفی شده اقدام به خرید کنید. حال در زبانه SIGN UP با دو کادر رو به رو می شوید که باید در کادر اول آدرس ایمیل خود و در کادر دوم رمز عبور مورد نظر برای ساخت اکانت کاربری را وارد کنید.

شماره هایی که در این دو سرویس ارائه میشود با خرید کردن این شماره ها میتوانید اولین نفری باشید که میتوانید از شماره خریداری شده اقدام به گرفتن کد کنید. کد تأیید دریافتی در تالکتون را در واتساپ بزنید. چرا که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در حال خدمتدهی هستند. به این صورت که هر کسی با شماره مجازی تماس برقرار کرد، با تلفن همراه خود به او پاسخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید