ساخت شماره مجازی رایگان

همچنین از شماره مجازی در تستهای مختلف امنیتی در سازمانها هم استفاده میشود. افراد به دلایل مختلف از دادن شماره اصلی خود به سایرین اجتناب میکنند. افراد به دلایل مختلفی از شمارههای فیک استفاده میکنند. با توجه به این موضوع، بسیاری از آگهیکنندگان فروش شمارههای مجازی به راحتی میتوانند به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند و از اطلاعات آنها سواستفاده کنند.

خود برنامه شماره مجازی رایگان را به شما پیشنهاد میکند که میتوانید آنها را انتخاب کنید. در ابتدا میتوانید با یک جستجوی ساده در گوگل این برنامه را روی گوشی اندروید یا آیفون خودتان دانلود و نصب کنید. حتماً در زمان خرید از یک فروشگاه با درخواست شماره از طرف صندوقدار روبهرو شدهاید، اما واقعاً حوصلهی پیامکهای وقت و بیوقت این فروشگاه را ندارید، در چنین حالتی ممکن است به فکر استفاده از یک شماره مجازی یا فیک بیفتید. اما تشخیص شماره مجازی از واقعی چگونه است؟ اما آیا این شماره ها از امنیت لازم برخودار هستند؟

شماره مجازی یا فیک، شمارهای است که وجود حقیقی ندارد و محدود به یک مکان ثابت هم نیست؛ اما قابلیتهای بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهد. برخی اوقات برای کسب و کار خود یا برخی نیازهای دیگر لازم است تا چندین شماره تلفن داشته باشید. در این برنامه ، برای شروع برقراری تماس و دریافت پیام کوتاه ، باید شماره تلفنی ایالات متحده را در هر کد منطقه انتخاب کنید.

بعد از ثبتنام در این اپلیکیشن textnow به شما یک بسته مکالمه رایگان میدهد که با استفاده از آن میتوانید اقدام به ایجاد اپلیکیشنهای مورد نظر خودتان کنید. این شماره تلفنها معمولا برای ایجاد حسابهای کاربری به طور ناشناس مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از بهترین راهها برای استفاده از این اپلیکیشنها و یا استفاده از امکانات این سایتها، استفاده از شماره مجازی است.

دیدگاهتان را بنویسید