ساخت شماره مجازی رایگان

توجه داشته باشید که شماره مجازی امارات، شماره ثابت است و همین امر اعتبار کسبوکار شما را دو چندان میکند. یکی از مهمترین مزایای ساخت شماره مجازی این است که به کمک آن میتوانیم اعتبار کسب و کار خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم و اعتماد مشتریانی از سراسر کشورهای جهان را به دست بیاوریم. آریاپی مرجعی معتبر و مطمئن برای انتخاب و خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف است.

همانگونه که از نام این شماره برمی آید، مجازی بوده و نیاز به خرید سیمکارت ندارد. چگونه می توان بدون خرید سیمکارت، از شماره تلفن سایر کشورها استفاده کرد؟ خرید شماره مجازی با توجه به کشور انتخابی شما، قیمت متفاوتی خواهد داشت. با این وجود، یقینا شما کشوری قدرتمندتر از آمریکا پیدا نخواهید کرد!

با استفاده از شمارهمجازی ایجاد شده توسط این سایت میتوان به راحتی از پست صوتی برای ارتباط با مشتریان استفاده کرد. با استفاده از این برنامه امکان ذخیره شماره تماس هم وجود دارد و حتی اگر تعداد شمارهها بالا رفت میتوانید شمارهها را جستجو کنید و این یکی دیگر از خصوصیات خاص این برنامه است. سپس شماره مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد. سپس Create Account را انتخاب کنید. سپس در قسمت Profile میتوانید شماره مجازی خود را مشاهده نمایید. علاوه بر این امکان مشاهده ی تماس ها نیز وجود دارد که معمولا این مورد در گوشی های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

زیرا علاوه بر شما افراد دیگری نیز به این شماره مجازی دسترسی داشته و می توانند به اطلاعات شما دست یابند. شماره مجازی عبارتست از یک شماره تلفن غیرحقیقی که عملکردی مشابه شماره حقیقی دارد. به این ترتیب می توانید چندین شماره مجازی به نام خود ثبت کرده و از خدمات بیشمار آنها استفاده کنید. ما تقریباً همه شماره ها را امتحان کردیم و آنها بدون هیچ مشکلی کار می کنند.

برنامه ها و سایت های مختلفی در رابطه با واگذاری شماره های مجازی فعال هستند که می توان به آنها مراجعه و یا بر روی گوشی خود نصب کرد. از جمله امکانات این نوع سیمکارت می توان به دریافت و برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک و فعال سازی اکانت ها در برنامه ها و سایت های مختلف، اشاره کرد. این وضعیت در برنامه هایی که شماره تماس فرد در معرض دید سایر کاربران قرار می گیرد (از جمله وایبر)، بیشتر اهمیت پیدا می کند. به همین دلیل، توصیه می شود برای فعالسازی برنامه های پیام رسان و … که اطلاعات شخصی و محرمانه و حتی مالی شما را در خود ثبت می کنند، از شماره های مجازی استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید