ساخت شماره مجازی رایگان

با این حال هنوز هم با کمی وقت گداشتن میشه برای خود شماره مجازی بدون ریپورت این کشور را ساخت. شمارههای تلفن همراه مجازی بدون سیم کارت ارائه میشوند. FreshCaller بهعنوان ابزاری شناخته میشود که برای تیمهای کاری مناسب است و آنها میتوانند شمارههای زیادی را ایجاد کرده و به همهی آنها بهصورت همزمان پاسخ دهند.

شما میتوانید در بیش از ۵۰ کشور جهان، شمارههای محلی داشته باشید و با مشتریان خود ارتباط بگیرید. سرویسدهندگان مطرح و قابل اعتماد همواره سیاست مشتری مداری دارند و در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل میکنند. برنامه های زیادی برای گرفتن شماره مجازی وجود داشت اما بعد از مدتی همه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها نسخه رایگان را غیر فعال میکنند.

برخی سایتها اقدام به تولید شماره مجازی رایگان برای دریافت و یا حتی ارسال SMS میکنند که میتوانید از آنها بهره ببرید. در برخی از سایتها و یا اپلیکیشنها شما تنها یک بار میتوانید با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید. با ورود به اپ، textPlus از شما میخواهد که یک حساب کاربری ایجاد کنید.

حالا حساب nextplus شما ساخته شده است. این کار به شما این امکان را میدهد تا بدون اینکه شماره واقعی خود را در معرض دید همه قرار دهید، حریم خصوصی بیشتری برای خود قائل شوید. بیشتر شماره مجازی هایی که توسط این اپلیکیشن ساخته میشود بدون ریپورت هستند. اما برای گرفتن شماره مجازی با استفاده از این نرم افزار نیاز به شماره واقعی شما و کد تاییدیه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید