ساخت شماره مجازی رایگان

خرید شماره مجازی واتساپ با قیمت مناسب یکی از خواسته های اصلی بسیاری از کاربران در “سایت ما” می باشد. سپس از شما کد منطقه را درخواست میکند که میتوانید ۹۸۸ را وارد کنید و به مرحله بعد بروید. در این مرحله پس از انتخاب کشور، شماره مجازی برایتان ایجاد میشود. اما خب خوشبختانه میتوان گفت که دنیای دیجیتالی این دوره از زمان، از راه های زیادی به ما امکان کسب درآمد میدهد و زندگی ما افراد جهان سومیها را مقدار کمی به شما آسان میکشاند. به طور قطع فردی که در فرانسه زندگی میکند، به یک شماره ثابت فرانسوی اعتماد بیشتری خواهد داشت و امکان اینکه از محصولات یا خدمات شما استفاده کند نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

دستیابی به شماره مجازی رایگان واتساپ از طریق برنامه Textplus بسیار راحت است. شماره تلفن مجازی را در واتس اپ وارد کنید تا کد تأیید در برنامه Primo برایتان ارسال شود. برخی شبکههای اجتماعی نظیر تلگرام نیز در صورت ورود به اکانت با یک شماره و در دستگاههای متفاوت، اکانت را برای همیشه مسدود میکنند. این برنامه به شما این امکان و اختیار را میدهد که در ایران حضور داشته باشید و در عوض از یک شماره ثابت آمریکایی استفاده کنید.

با این کار شمارهای مطمئن را میخرید. ابتدا برنامه Primo را اجرا کنید. برنامه WhatsApp را اجرا کنید و توسط اپلیکیشن Primo شماره مجازی بسازید. اپلیکیشن Textplus را روی گوشی نصب و اجرا کنید. حالا باید یکی از ایالات را انتخاب کنید. برخی از روشهای رایگانی که به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی ارائه شدهاند هم گاها با مشکلاتی نظیر عدم ثبات مواجه میشوند. ارائه دهندگان این سرویس، روشهای گوناگونی را برای ایجاد شماره مجازی واتساپ ایران و سایر کشورها در اختیارتان میگذارند.

یکی از روشهای کاملاً مطمئن ولی غیررایگان برای داشتن شماره مجازی واتساپ استفاده از برنامه Hushed است. در قسمت بعدی از شما یک Area code خواسته می شود. توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است. کار با این برنامه بسیار راحت خواهد بود و شما را درگیر مراحل پیچیده نمیکند. گوگل وویس یک برنامه کاربردی آسان برای گوشیهای هوشمند یا رایانه دارد و میتوانید شماره مجازی را به شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت متصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید