ساخت شماره مجازی رایگان

البته اگر هدف شما از تهیه سیمکارت مجازی تماس و ارسال پیامک نیست، می توانید بدون شارژ کردن از خدمات آن استفاده کنید. انتخاب باشماست. و به یاد داشته باشید اگر دوست شما به Nextplus بپیوندد ما تبلیغات ویدیویی را به طور کامل حذف می کنیم. لازم به ذکر است که مبنای عملکرد این سیمکارت ها اینترنت است و باید در زمان استفاده آنلاین باشید.

کاربران در زمان ثبت نام می توانند شماره تلفن کشورهای مختلف را درخواست کنند. به همین دلیل، توصیه می شود برای فعالسازی برنامه های پیام رسان و … که اطلاعات شخصی و محرمانه و حتی مالی شما را در خود ثبت می کنند، از شماره های مجازی استفاده نکنید. شماره مجازی یک خط یا بهتر است بگوییم یک سیم کارت غیر واقعی و غیر فیزیکی است که امکانات یک شماره واقعی را بدون آن که قطعه فیزیکی در اختیارتان باشد به شما می دهد. کاربرد شماره مجازی چیست؟

در سایت های ایرانی حدود ۶ سایت وجود دارد که میتوان از آن ها شماره مجازی کشور اندونزی را خرید. در صورت نیاز می توانید از شماره مجازی کشورهای مجاز استفاده کرده و اکانت خود را در این سایت ها یا برنامه ها فعال کنید. ۹۸ را به درستی انتخاب کرده باشید. هر شماره مجازی، تاریخ انقضای مشخصی دارد که باید قبل از اتمام و با صرف هزینه آنها را دائمی کرده یا برای شماره جدید اقدام کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداخته و در رابطه با آن اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

ممکن است شما با حفظ هویت و مکان زندگی، قصد مکاتبه یا تماس با افراد یا شرکت هایی را داشته باشید. برنامه Safeum شماره هایی با کد 371 ارائه میدهد که امنیت خوبی هم دارد. همان طور که میدانید برای راه اندازی یک کسب و کار و کارآفرینی، ارتباط با مخاطبان یکی از شروط اصلی موفقیت محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید