ساخت شماره مجازی رایگان

برای خرید شماره مجازی واتس آپ میتوانید وارد سایت www.number۴.ir شوید و از قسمت اپلیکیشن ها، اپلیکیشن واتس اپ را انتخاب کنید و با انتخاب کشور شماره خود را تهیه کنید. برای ایجاد شماره مجازی واتس اپ برنامههای رایگان بسیاری وجود دارند، اما با خرید شماره مجازی از وبسایت number۴.ir امنیت حساب کاربری و اختصاصی بودن آن حفظ میشود. سایت یک ایمیل به آدرس ایمیلی که وارد کردهاید میفرستد تا حساب کاربری شما تأیید شود.

شاید شما هم جزء کسانی باشید که تمایل به داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی با شماره مجازی دارند. در این مرحله به شما اجازه انتخاب شماره از لیست Order Now داده میشود. البته برخی از افراد دیگر نیز به دلایل دیگری نیاز به شماره مجازی دارند و اقدام به خرید شماره مجازی میکنند. ساخت شماره مجازی مزایای مختلفی دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. حریم خصوصی: حفظ حریم خصوصی کاربران یکی از مهمترین دلایل استفاده از شماره مجازی است، چرا که احراز هویت شما از این طریق انجام می شود. به همین ترتیب ، می توانید شماره جدید را در سرویس های آنلاین قرار دهید تا کدهای مهم را دریافت کنید.

کاربرانی که با تلگرام و سرویس های خارجی خداحافظی کرده اند و می خواهند وارد پیام رسان های داخلی شوند، تمایل دارند که بیش از پیش هویت خود را پنهان و از حریم خصوصی خود بهره مند شوند. با این حال، برخلاف سایر موارد موجود در این لیست، این سرویس مخصوصاً برای کاربران تجاری ساخته شده است. پی پال، سرویس خدمات پرداخت بینالمللی میباشد که سال 1998 به دست پیتر تیل و مکس لوچین با نام confinity تاسیس گشت.

کاربرد دیگر شماره مجازی این است که بدون هیچ محدودیتی میتوانید اکانت مجازی بسازید و در اپلیکیشن ها اقدام به تبلیغات کنید و یا استفاده درزمانی که امکان استفاده از شماره شخصیتان وجود ندارد. استفاده از شماره مجازی بهترین گزینه برای افرادی است که میخواهند در کسب و کار خود بدون نگرانی از نقض حریم خصوصی، با مشتریان ارتباطی فعال داشته باشند. حال میبینید که برنامه لیستی از شمارههای مجازی را برایتان تدارک دیده که میتوانید شماره دلخواه خودتان را برگزینید. با خرید شماره مجازی تلگرام بدون داشتن سیم کارت در کشوری دیگر به شما یک شماره اختصاص داده میشود و صد البته که کد تایید نیز به صورت آنلاین به شما نمایش داده خواهد شد.

خوشبختانه گوگل امکان انتقال شماره به جیمیل دیگر را فراهم کرده است، انتقال شماره گوگل ویس به جیمیل موردنظر شما بسیار آسان است. سپس گزینه Freephone number را انتخاب کنید. اکنون باید با کلیک بر روی گزینه Sign Up در سایت ثبت نام کنید. در نهایت باید گزینه No را بزنید و پس از پر کردن کادر last name روی Submit کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید