ساخت شماره مجازی رایگان

این برنامه برای افرادی که به شماره رایگان ایالات متحده، خط 2 خصوصی یا شماره تلفن جعلی نیاز دارند مناسب ترین است. شماره کشور های که میتوانید با این برنامه ساخت شماره مجازی تهیه کنید : ایالات متحده، انگلستان، کانادا، اسپانیا، هلند، سوئد، حتی بلژیک ! این برنامه شماره تلفن های مجازی کشور اندونزی را در اختیارتان قرار میدهد. پرداخت هزینه های سنگین رومینگ را فقط برای برقراری ارتباط با دوستان محلی، رانندگان Uber، هتل ها و رستوران متوقف کنید. ساخت شماره مجازی و راه اندازی آن نیاز به یک اینترنت با سرعت مناسب دارد؛ زیرا برای برقراری تماسهای باکیفیت با سراسر دنیا لازم است که از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

اکنون که دانستیم شماره مجازی چیست، زمان آن رسیده است که با مزایا و محاسن آن آشنا شویم و بدانیم که استفاده از این شماره چه منافعی برای ما و کسب و کارمان دارد؟ برای دانلود این برنامه میتوانید اینجا بزنید ! برای دانلود یکی دیگر از بهترین برنامه ساخت شماره مجازی (NextPlus) اینجا کلیک کنید ! در این مقاله با مجله تکنولایف همراه باشید تا بهترین ابزارها و روشها برای بهدستآوردن شماره مجازی را به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی رایگان، « Talkatone Calling App » است که هم کاربران اندروید و هم کاربران آی.اُ.اس میتوانند آن را روی گوشی یا تبلت خود نصب و از آن استفاده کنند.

کاربرد دیگر شماره مجازی این است که بدون هیچ محدودیتی میتوانید اکانت مجازی بسازید و در اپلیکیشن ها اقدام به تبلیغات کنید و یا استفاده درزمانی که امکان استفاده از شماره شخصیتان وجود ندارد. به جای اینکه شما را مجبور به پرداخت هزینه کنیم، به شما امکان می دهیم چند تبلیغ بنر مشاهده کنید یا یک فیلم سریع مشاهده کنید. مطمئناً می توانید هزینه طرح تلفن را پرداخت کنید اما چرا از Nextplus شرکت تلفنی که تماس و پیام کوتاه را رایگان می کند استفاده نکنید ؟

شرکت تلفن دوست شما برای ارائه متن و تماس در شبکه هایشان هزینه های کمی از ما می گیرد. این برنامهها شمارههایی که به شما ارائه میدهند را به هیچ وجه گارانتی نمیکنند و هر زمان که بخواهند. این برنامه امکان مدیریت آنلاین فکسهای ورودی و خروجی را فراهم می آورد.

امکان انتقال تماس شماره مجازی ساخته شده با استفاده از این اپلیکیشن به هر شماره ای وجود دارد. برای استفاده از این برنامه ابتدا آن را دانلود و نصب نمایید. با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید بهراحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید