ساخت شماره مجازی رایگان

با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید بهراحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید. یا در عدم حضور شما به تماس ها و پیام های مهم شما پاسخگو باشد. با نشان دادن شمارههای مختلف در تبلیغات مختلف، میتوان میزان کارآیی هر تبلیغ را در فروش ارزیابی کرد.

افرادی که به دنبال خرید شماره هستند، باید بدانند که قیمت شمارههای بدون ریپورت و باکیفیت بالاتر است. البته اگر نمیخواهید چند سیمکارت داشته باشید، ایجاد شمارههای مجازی هم راه حل مناسبی است و میتوان به صورت همزمان در شبکههای اجتماعی، اکانتهای مختلفی داشت. پس از وارد کردن کد دریافت شده، یک شماره مجازی آمریکایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با ایجاد حساب، شمارهای را در اختیار شما قرار میدهد. همین خاصیت باعث شده تا عمده کاربران در دنیای دیجیتال علاقه شدیدی به خرید شماره مجازی دائمی داشته باشند؛ زیرا میتوانند به صورت دائمی از آن استفاده کنند و هیچ محدودیتی در دنیای دیجیتال نخواهند داشت. همانطور که از نام این برنامه مشخص است ، این برنامه برای تهیه شماره تلفن مجازی می باشد ، که کاربران می توانند از آنها به صورت ناشناس برای تأیید اعتبار خود استفاده کنند.

در این مواقع خرید یک شماره مجازی، روشی کارآمد خواهد بود و با داشتن هر شماره مجازی مخصوص هر کشوری، میتوانید به راحتی به برنامه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. البته توجه داشته باشید که تا به امروز این برنامه فقط برای سیستم عامل اندروید به بازار عرضه شده و متاسفانه دارندگان گوشی آیفون هنوز نمیتوانند از خدمات ارزشمند این اپلیکیشن استفاده کنند. با انتخاب این گزینه، برنامه یک سری شماره را به شما نشان خواهد داد.

با انتخاب این گزینه، آیدی، ایمیل و رمز عبوری را از شما درخواست خواهد کرد. با استفاده از نرمافزار Textme، به راحتی میتوان با یک آی پی آمریکایی، حساب واتساپ تجاری ایجاد کرد. در بعضی مواقع افراد، علاقهمند به داشتن شماره مجازی هستند تا از شماره اصلی و واقعی خود به دلایلی استفاده نکنند. با کامنت های خود به ما انرژی دو چندان ببخشید و تجربه هایی که در این زمینه داشتید را برای ما بیان کنید؛ موفق باشید. تمامی این عوامل باعث میشود تا با داشتن شماره مجازی ترکیه به راحتی کسبوکار خود را گسترش داده و در نهایت درآمد بیشتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید