ساخت شماره مجازی رایگان

به علاوه، شما میتوانید شماره تلفن مجازی تهران خود را در کمتر از ۵ دقیقه و به صورت اینترنتی و طی فرآیندی بسیار راحت خریداری کنید. برای نمونه، شما با خریداری یک شماره تلفن مجازی تهران از «دفتر شما»، میتوانید سرویس فکس اینترنتی، تلفن گویا و حتی منشی راه دور نیز دریافت کنید.

امروزه بسیاری از مدیران باتجربه و هوشمند، از شماره مجازی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان خود استفاده میکنند. سانترال مجازی: شماره تلفن مجازی میتوانید در ۵ دقیقه، بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی و فقط با یک گوشی تلفن همراه، برای کسب و کار خود سیستم سانترال راه اندازی کنید، درست مانند شرکتهای بزرگ.

سایت ( کلیک کنید ) شماره تلفن های جدیدی از 2 کشور را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. اینها تنها بخشی از قابلیت های این برنامه است و اگر بخواهیم بیشتر درباره آن توضیح دهیم جالب است بدانید که با بیش از 200 کشور دنیا تماس برقرار میکند.

اگر به دنبال برنامه ساخت شماره مجازی رایگان با حجم کم هستید، پیشنهاد ما به شما برنامه smartcall است. اگر میخواهید یک سیستم شماره مجازی خریداری کنید، میتوانید بستهای را دریافت کنید که شامل یک شماره مجازی و تعداد مشخصی افزونه و دقیقه باشد. شامل پیام صوتی و غربالگری تماس است.

دیدگاهتان را بنویسید