ساخت شماره مجازی رایگان

در عوض، شمارههای مجازی از طریق پروتکل Voice Over Internetا(VoIP) تماس را دریافت میکنند؛ این همان فناوری است که برای برقراری تماس و ارسال پیام از طریق اپلیکیشنهایی مانند iMessage، واتساپ یا Google Voice استفاده میشود. Google Voice کاملاً رایگان است و به شما امکان دسترسی به شماره تلفنی کاملاً متفاوت را می دهد که می توانید برای برقراری و دریافت تماس و پیامک از آن استفاده کنید. همانطور که با هم در این مقاله دیدیم ایجاد یک شماره مجازی کار بسیار سادهای است. خبر خوب اینکه سایت Getfreesmsnumber برنامه شماره مجازی واتساپ هم دارد.

یا در تلگرام اگر شما شماره فردی را در مخاطبین خود ذخیره کرده باشید تلگرام شماره شما را هم به او نشان خواهد داد. که محل کار شما در همه بازارهای برتر جهان مانند ژاپن، چین یا ایالات متحده قرار دارد و به اعتبار برند شما افزوده است. دیگران در پیام رسان های مختلف شماره تلفنشان را ببینند و یا به تمام اکانت های شخصی آن ها دسترسی پیدا کنند امری طبیعی است. خوشبختانه این نرم افزار ها بر روی بیشتر پلتفرم ها ساخته شده اند.پس از ثبت نام در نسخه وب و یا اپلیکیشن، یک شماره مجازی در اختیار شما قرار می گیرد.

و میتوانید با استفاده از آنها در شبکههای مختلف، پیامک یا تماس دریافتی را از طریق Smart Call دریافت کنید. توجه داشته باشید اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید. به همین دلیل آن ها می توانند با خرید شماره مجازی از بهترین سایت خرید شماره مجازی این امکان را به دست آورند که یک شماره اختصاصی از کشور مورد نظر خود را داشته باشند. ساخت شماره مجازی یکی از دغدغههایی است که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر هستند و برنامههای مختلفی برای ساخت آن وجود دارد اما چندان مطمئن نیستند. داشتن چند اکانت : ممکن است لازم شود.

که با اکانت اصلی خود با دیگران ارتباط برقرار نکنید. 3. تماسهای بین المللی که به کمک این برنامه برقرار میکنید فوقالعاده ارزان هستند و هزینه چندانی برای شما ندارند. 1.حریم خصوصی و امنیت : زمانی که برای ثبت نام در یک برنامه شماره خود را وارد می کنید. که مانند سیم کارت واقعی توانایی ارسال و دریافت پیامک را برای کاربران فراهم می آورد. البته برای برقراری تماس و ارسال پیامک با این شماره باید اکانت موجود در Talk2 را شارژ نمایید ولی در مواردی مثل ثبت نام که فقط نیازمند دریافت کد است نیازی به این کار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید